زمان بارگزاری این صفحه: 9:02 AM UTC

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی:بر طرف کردن مشکل سرمایه‌گذاران، مهم‌ترین اقدام است

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی گفت: فعال شدن واحدهای تولیدی‌ و صنعتی موجب رونق فضای کسب و کار می‌شود و خروج از رکود تورمی در فضای اقتصادی کشور را رقم می‌زند. به گزارش صدای گیلان به نقل از  ایلنا ، رضا مسرور در نشست تخصصی با اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد و […]

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی گفت: فعال شدن واحدهای تولیدی‌ و صنعتی موجب رونق فضای کسب و کار می‌شود و خروج از رکود تورمی در فضای اقتصادی کشور را رقم می‌زند.

به گزارش صدای گیلان به نقل از  ایلنا ، رضا مسرور در نشست تخصصی با اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد و معاون مالیات ارزش افزوده گیلان اعمال معافیت‌ها در منطقه آزاد انزلی را از اولویت‌های کاری این سازمان عنوان کرد.

وی با اشاره به اینکه نشست‌های تخصصی برای تعامل بین بخش‌خصوصی و دولتی و برطرف شدن دغدغه‌ها برگزار شده است، تصریح کرد: برطرف شدن مشکل سرمایه‌گذاران در منطقه آزاد انزلی مهم‌ترین اقدام است.

مدیر عامل منطقه آزاد انزلی با اشاره به اینکه سرمایه‌گذاران نقش مهمی در رونق اقتصادی و اشتغالزایی این منطقه دارند، گفت: با تعامل صورت گرفته در کوتاه‌ترین زمان معافیت مالیاتی برای فعالان اقتصادی در منطقه آزاد انزلی اعمال شده است.

وی با بیان اینکه فعال شدن واحدهای تولیدی‌ و صنعتی موجب رونق فضای کسب و کار می‌شود، خاطرنشان کرد: فعالیت این واحدها خروج از رکود تورمی در فضای اقتصادی کشور را رقم می‌زند.

در نشست مذکور اعضای هیئت مدیره انجمن سرمایه‌گذاران و کارآفرینان منطقه و معاون مالیات ارزش افزوده گیلان، رئیس امور مالیاتی بندر انزلی و مدیران و معاونان اقتصادی منطقه آزاد انزلی مسایل و ابهامات واحدهای تولیدی و تجاری فعال در محدوده این منطقه درباره مالیات بر ارزش افزوده را مورد بحث و بررسی قرار دادند.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه