زمان بارگزاری این صفحه: 5:31 PM UTC

مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره آموزش و پرورش رودبنه برگزار شد/ تصویر

تودیع و معارفه ریاست قدیم و جدید اداره آموزش و پرورش رودبنه با حضور معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی و جمعی از مسئولین استانی، شهرستانی و منطقه ای در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش رودبنه برگزار شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، مورخ 28/10/93 طی حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان گیلان، محمود حسن پور با حضور امجدی معاونت پژوهش، برنامه‌ریزی و آموزش نیروی انسانی و جمعی از مسئولین استانی، شهرستانی و منطقه‌ای و همکاران اداری، به عنوان ریاست اداره آموزش و پرورش رودبنه معرفی و از زحمات محمدرضا آزادخواه قدردانی شد.

DSC04267

در این جلسه ابتدا امجدی در خصوص قداست معلم مطالبی را عنوان نمودند. در ادامه نیز حسن پور ریاست جدید اداره آموزش و پرورش رودبنه، مبنا قرار دادن قرآن، استفاده از جملات و منویات مقام معظم رهبری در بعد آموزش و پرورش، سیاستها و برنامه های دولت تدبیر و امید و مقام عالی وزارت، استفاده از همکاریهای نماینده محترم، بخشدار، فرماندار، امام جمعه محترم، شورای اسلامی شهر و دوستان دلسوز، تکریم ارباب رجوع، احترام به همکاران و معلمان، انتخاب مدیران لایق و شایسته، متعهد و توانمند، بکارگیری همکاری و همیاری اولیا، را از برنامه کاری خود برشمردند.

gpic298_1

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه