زمان بارگزاری این صفحه: 4:51 PM UTC

مراسم تودیع و معارفه فرماندار انزلی برگزار شد/ تصاویر

در مراسم تودیع معارفه فرماندار انزلی از قاسم روحانی فر فرماندار سابق انزلی به پاس زحمات خود در یک سال گذشته تقدیر شد ،و عبد الصمد صفر نژاد با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید انزلی منصوب شد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزارش پایگاه خبری افق انزلی ،عصر امروز مراسم تودیع معارفه فرماندار انزلی در سالن ارشاد این شهرستان با حضور مسوولان استانی و شهرستانی صورت پذیرفت.
در این مراسم ،از قاسم روحانی فر فرماندار سابق انزلی به پاس زحمات خود در یک سال گذشته تقدیر شد ،و عبد الصمد صفر نژاد با حکم وزیر کشور به عنوان فرماندار جدید انزلی منصوب شد.

از جمله نکات جالب در این مراسم ، جابجایی مکان مراسمات مهم انزلی از فرمانداری به سالن ارشاد اسلامی و حضور چهره های غیر سیاسی و مدیران ورزشی مانند سیروس محجوب بود.

صفرنژاد دارای سابقه 15 ساله در سمت فرمانداری و فعالیت های ستادی و همچنین حضور در شورای انتصاب فرمانداران وزارت کشور می باشد ،که این تجربه ارزشمند علاوه بر سختی کار وی در انزلی انتظارات مردم را نیز دو چندان خواهد نمود.

قاسم روحانی فر در پایان کلید تدبیر انزلی را به دست عبدالصمد صفرنژاد سپرد و خود راهی اداره کل ثبت احوال استان گیلان شد.

لازم به ذکر است که صفر نژاد سابقه مدیریتی و فرمانداری در شهرهای ،رامسر ،ماسال ، شیروان و … را در کارنامه خود داشته و یکی از تخصص های وی فرمانداری است.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه