زمان بارگزاری این صفحه: 2:14 PM UTC

مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را درباره توافق هسته‌اي از مرکز گيلان مي‌شنوند

فرماندار فومن گفت؛ سفر رياست جمهوري به گيلان در زماني که در عرصه ديپلماسي به توافق و پيروزي‌ دست يافته‌ايم بهترين فرصت است که مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را از مرکز استان گيلان بشنوند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار فومن گفت:سفر رياست جمهوري به گيلان در زماني که در عرصه ديپلماسي به توافق و پيروزي‌ دست يافته‌ايم بهترين فرصت است که مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را از مرکز استان گيلان بشنوند.

 

ميرشمس مومني زاده، فرماندار فومن عصر روز گذشته(17 فروردين) در نشست با اصحاب رسانه اين شهرستان با بيان اينکه خود عضوي از مجموعه مطبوعات است، اظهار کرد: رسانه از ارکان توسعه وحلقه حد واصل بين دولت و مردم است.

 

وي با بيان اينکه فومن از ظرفيت هاي زياد مادي و معنوي برخوردار است، افزود: به لحاظ اقتصادي علاوه بر اتکاي مردم به کشاورزي مي توان از ظرفيت صنعت، معدن و گردشگري اين شهرستان بهره برد.

 

فرماندار فومن گفت: اراده ما در سالي که به نام دولت، ملت همدلي و هم زباني مزين شده اين است که از همه ظرفيت هاي مادي و معنوي شهرستان در راستاي پيشرفت و توسعه شهرستان استفاده شود.

 

مومني زاده با بيان اينکه اهل هماهنگي، همکاري و دوستي است، تصريح کرد: با مناقشه مخالف است و بناي وي استفاده از همه ظرفيت ها در راستاي خدمت به مردم مي باشد.

 

وي با بيان اينکه فومن نيازمندي‌هاي زيادي دارد و با محروميت‌هايي مواجه است، خاطرنشان کرد: در فومن سفره‌هاي آب‌هاي زيرزميني غني وجود دارد که در بخش سردار جنگل 20 چاه زيرزميني مي توان حفر کرد.

 

فرماندار فومن با بيان اينکه نرخ بيکاري اين شهرستان پايين نيست، اظهار کرد: بسياري از روستاها از نعمت گاز برخوردار نيستند که با پيگيري‌هاي نماينده در حال اجرا است.

 

مومني زاده افزود: ضرورت دارد در سال همدلي و هم زباني از همه منابع و ظرفيت‌ها استفاده شود تا محروميت مردم کم و برخورداري آنها افزايش يابد.

 

وي با بيان اينکه بخشي از نيازمندي‌هاي مردم بايد تامين گردد، گفت: بايد شتاب و سرعت را در راستاي تامين زيرساخت‌هاي مورد نياز مردم و ارايه خدمات رفاهي به مردم انجام دهيم.

 

فرماندار فومن با اشاره به آستانه ورود رئيس جمهور به گيلان تصريح کرد: مشکلات اساسي شهرستان به دولت تدبير و اميد بيان خواهد شد تا توفيق پيدا شود که از برکات اين سفر بهره‌مند شويم.

 

مومني‌زاده خاطرنشان کرد: سفر رياست جمهوري به گيلان در زماني که در عرصه ديپلماسي به توافق و پيروزي‌ دست يافته‌ايم بهترين فرصت است که مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را از مرکز استان گيلان بشنوند.

 

وي با بيان اينکه برخي از پروژه‌ها سال‌هاي طولاني است که ناتمام مانده، اظهار کرد: يکي از تقاضاهاي ما از رئيس جمهور اتمام پروژه‌هاي مهم شهرستان مانند تامين آب شرب روستايي، گازرساني به روستاهاي فاقد گاز، احداث دو استاديوم ورزشي 5 و 8 هزارنفري و … است.

مطالب بیشتر؛

  • هشدار درباره عرضه ترامادول در عطاری‌ها محمدحسین قربانی، سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس باانتقاد از عرضه داروهای گیاهی و شیمیایی در عطاری ها، گفت: در حال حاضر متولی مشخصی برای نظارت بر عملکرد عطاری‌ها وجود […]
  • توصیه های اورژانس گیلان به مسافرین نوروزی صدای گیلان - در صورتی که قصد سفر بین شهری با خودروی شخصی دارید، در مرحله نخست نسبت به بازبینی وسیله خود اقدام کرده و در صورت نقص فنی احتمالی قبل از حرکت، آن را برطرف کرده و راهی سفر […]
  • فروش املاک مازاد بر نیاز وزارت جهادکشاورزی در گیلان گیلان - صدای گیلان؛ با تصویب هیئت وزیران، وزارت جهادکشاورزی مجاز شد برای حمایت از توسعه سرمایه‏ گذاری در بخش کشاورزی و تشکیل صندوق‏های حمایت از توسعه بخش کشاورزی، نسبت به فروش املاک مازاد بر نیاز خود در استان‏های گیلان، چهارمحال و بختیاری و خراسان رضوی اقدام […]
  • عامل شهادت مرزبانان ایرانی +تصاویر ایران - یک گروه تروریستی در پیامی تصویری ضمن بر عهده گرفتن مسؤولیت حمله شب گذشته به مرزبانان ایرانی از ادامه حملات خود به نیروهای ایرانی خبر داده است.
  • مديركل كتابخانه هاي عمومي گيلان معرفي شد امير محمد پور گيلاني در نشستي كه در دفتر استاندار برگزار شد به عنوان مديركل كتابخانه هاي عمومي گيلان معرفي شد.

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه