زمان بارگزاری این صفحه: 8:05 PM UTC

مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را درباره توافق هسته‌اي از مرکز گيلان مي‌شنوند

فرماندار فومن گفت؛ سفر رياست جمهوري به گيلان در زماني که در عرصه ديپلماسي به توافق و پيروزي‌ دست يافته‌ايم بهترين فرصت است که مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را از مرکز استان گيلان بشنوند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار فومن گفت:سفر رياست جمهوري به گيلان در زماني که در عرصه ديپلماسي به توافق و پيروزي‌ دست يافته‌ايم بهترين فرصت است که مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را از مرکز استان گيلان بشنوند.

 

ميرشمس مومني زاده، فرماندار فومن عصر روز گذشته(17 فروردين) در نشست با اصحاب رسانه اين شهرستان با بيان اينکه خود عضوي از مجموعه مطبوعات است، اظهار کرد: رسانه از ارکان توسعه وحلقه حد واصل بين دولت و مردم است.

 

وي با بيان اينکه فومن از ظرفيت هاي زياد مادي و معنوي برخوردار است، افزود: به لحاظ اقتصادي علاوه بر اتکاي مردم به کشاورزي مي توان از ظرفيت صنعت، معدن و گردشگري اين شهرستان بهره برد.

 

فرماندار فومن گفت: اراده ما در سالي که به نام دولت، ملت همدلي و هم زباني مزين شده اين است که از همه ظرفيت هاي مادي و معنوي شهرستان در راستاي پيشرفت و توسعه شهرستان استفاده شود.

 

مومني زاده با بيان اينکه اهل هماهنگي، همکاري و دوستي است، تصريح کرد: با مناقشه مخالف است و بناي وي استفاده از همه ظرفيت ها در راستاي خدمت به مردم مي باشد.

 

وي با بيان اينکه فومن نيازمندي‌هاي زيادي دارد و با محروميت‌هايي مواجه است، خاطرنشان کرد: در فومن سفره‌هاي آب‌هاي زيرزميني غني وجود دارد که در بخش سردار جنگل 20 چاه زيرزميني مي توان حفر کرد.

 

فرماندار فومن با بيان اينکه نرخ بيکاري اين شهرستان پايين نيست، اظهار کرد: بسياري از روستاها از نعمت گاز برخوردار نيستند که با پيگيري‌هاي نماينده در حال اجرا است.

 

مومني زاده افزود: ضرورت دارد در سال همدلي و هم زباني از همه منابع و ظرفيت‌ها استفاده شود تا محروميت مردم کم و برخورداري آنها افزايش يابد.

 

وي با بيان اينکه بخشي از نيازمندي‌هاي مردم بايد تامين گردد، گفت: بايد شتاب و سرعت را در راستاي تامين زيرساخت‌هاي مورد نياز مردم و ارايه خدمات رفاهي به مردم انجام دهيم.

 

فرماندار فومن با اشاره به آستانه ورود رئيس جمهور به گيلان تصريح کرد: مشکلات اساسي شهرستان به دولت تدبير و اميد بيان خواهد شد تا توفيق پيدا شود که از برکات اين سفر بهره‌مند شويم.

 

مومني‌زاده خاطرنشان کرد: سفر رياست جمهوري به گيلان در زماني که در عرصه ديپلماسي به توافق و پيروزي‌ دست يافته‌ايم بهترين فرصت است که مردم دنيا سخنان رئيس جمهور را از مرکز استان گيلان بشنوند.

 

وي با بيان اينکه برخي از پروژه‌ها سال‌هاي طولاني است که ناتمام مانده، اظهار کرد: يکي از تقاضاهاي ما از رئيس جمهور اتمام پروژه‌هاي مهم شهرستان مانند تامين آب شرب روستايي، گازرساني به روستاهاي فاقد گاز، احداث دو استاديوم ورزشي 5 و 8 هزارنفري و … است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه