زمان بارگزاری این صفحه: 5:01 AM UTC

مردم محرم نظام هستند/ دادن اطلاعات به مردم به تقویت پایه های نظام می انجامد

نماینده لنگرود در مجلس با بیان اینکه مردم محرم و جزیی از نظام اسلامی محسوب می شوند، گفت: هر چه مردم بیشتر از اوضاع مملکت با خبر باشند بیشتر از مسئولین حمایت می کنند و این به تقویت پایه های نظام می انجامد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، مهردادلاهوتی عضوفراکسیون اصولگرایان مجلس در گفت و گو با بولتن نیوز با اشاره به قانون دسترسی مردم به اطلاعاتی که جنبه محرمانه و سری ندارد، گفت: این قانون هم به نفع مردم است و هم به نفع نظام و مملکت. با اجرای این قانون مردم از مملکت و آنچه بین مردم و مسئولین می گذرد باخبر می شوند و از طرف دیگر مردم پی می برند که مسئولین نظام به آنها اعتماد دارند. این اعتماد سازی به تقویت پایه های نظام می انجامد.

وی ناکامی دشمنان در رسیدن به اهداف شوم را فایده دیگر این قانون دانست و اظهار داشت: وقتی مردم از مسایل و وقایع مملکت باخبر باشند دیگر دروغ های رسانه های معند و ضدنظام را باور نخواهند کرد و هرگز تحت تاثیر آنها قرار نمی گیرند.

نماینده لنگرود در مجلس با تاکید بر رعایت خط قرمز نظام از سوی رسانه ها و مطبوعات گفت: البته نباید انتظار داشت که همه اسرار نظام و حتی مسایل محرمانه در رسانه ها منتشر شود و در اختیار مردم قرار گیرد. این کار در هیچ کشوری انجام نمی شود چرا که این کار به ضرر نظام و مملکت خواهد بود.

لاهوتی با بیان اینکه رسانه ها و مطبوعات باید در جذب مخاطب تلاش کنند، گفت: دامن نزدن به اختلافات، پرهیز از شایعه پراکنی، دادن اطلاعات درست، تبیین حقایق و ارائه راهکار مناسب برای تقویت پایه های نظام از جمله مواردی است که ضرورت دارد تا در رسانه ها به آن توجه شود و نباید به بهانه قانون دسترسی مردم به اطلاعات هر خبری درج شود و یا وارد حریم خصوصی افراد شویم.

وی با بیان اینکه مردم با نظام جمهوری اسلامی ایران دارای ارتباط قوی و صمیمی هستند، افزود: باید در جهت تقویت این ارتباط و پایه های مستحکم نظام تلاش کرد که یکی از این راه ها هم دادن اطلاعات و اخبار موثق از نظام به مردم است

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه