زمان بارگزاری این صفحه: 9:10 PM UTC

شجونی؛ مردم منگول نیستند که مجلس را به اصلاح طلبان بدهند!

طیف جبهه پایداری نیز اصولگرا است و زیر نظر آیت الله مصباح یزدی فعالیت دارد و قطعا آنان نیز با طیف آقای لاریجانی به مشکل برنخواهند خورد.

حجت الاسلام جعفر شجونی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز کشور با اشاره به وحدت اصولگرایان برای انتخابات آتی مجلس گفت: آقای تقوی با حضور در شهرستانها مردم را به یک همگرایی دعوت می کند و هر اتفاقی هم رخ دهد انتخابات در دست اصولگرایان است.اکثریت مردم در شهرستانها مومن و متدین هستند و به جبهه اصوگرایان می گرایند.

شجونی در گفتگو با برنا افزود: شعار اصولگرایان وحدت است و با این وحدت و اجماع نظر قطعا اکثریت مجلس در اختیار اصولگرایان خواهد بود و خوشبختانه این اتحاد در میان آنان همواره وجود داشته و خواهد داشت.

وی در پاسخ به این سوال که جبهه پایداری چطور می تواند با آقای لاریجانی وحدت داشته باشد، گفت: طیف جبهه پایداری نیز اصولگرا است و زیر نظر آیت الله مصباح یزدی فعالیت دارد و قطعا آنان نیز با طیف آقای لاریجانی به مشکل برنخواهند خورد.

این عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت تصریح کرد: همانطور که آیت الله مصباح در سخنرانی خود در لانه جاسوسی اعلام کردند مسئله وفاق برای ما بسیار حائز اهمیت است و اکثریت در جامعه علاقمند به حضور اصولگرایان در مجلس هستند.

وی با اشاره به حضور اصلاح طلبان در مجلس اظهار داشت: اصلاح طلبان بدنام هستند از آقاجری گرفته تا مهاجرانی تا اتاق فکرشان گفتند که قرآن کتاب خدا نیست و حتی توهینی که به پیغمبر اسلام در فرانسه شد، ما شاهد صدور حتی یک بیانیه از سوی اصلاح طلبان نبودیم.

وی اضافه کرد: اصولگرایان فکر میکنند مردم منگول و نادان نیستند تا بدنبال اصلاح طلبان بروند و به آنها برای حضور در مجلس رای بدهند.

شجونی تاکید کرد: امام خمینی، رهبری و بیشتر مسوولین در کشور اکثریت اصولگرایان را تشکیل می دهند و انها بودند که انقلاب را پیش بردند و هیچ کدام از این افراد از بیت المال استفاده نکردند ولیکن در میان اصلاح طلبان از مسائل بسیار مشهود است.

وی در پایان افزود: شعار اصولگرایان با اصل انقلاب، قانون اساسی در کشور همخوانی دارد، و امیدواریم آینده و مجلس از آن اصولگرایان باشد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه