زمان بارگزاری این صفحه: 3:54 AM UTC

مرکز علمی کاربردی هلال حمر گیلان دانشجو می پذیرد

صدای گیلان – دکتر خصوصی مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان از پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خبر داد

به گزارش پایگاه تحلیل خبری صدای گیلان ، مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان در گفتگویی با خبرنگار صدای گیلان ، از پذیرش دانشجو در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته خبر داد و گفت : مرکز علمی کاربردی هلال گیلان با ارایه آموزشهای مهارتی و کاربردی در زمینه امداد و نجات گامهای موثری در ر استای ارتقای سطح آموزشی و تربیت نیروهای متخصص و تحصیل کرده برداشته است .

دکتر خصوصی افزود : این مرکز در مقطع کاردانی در رشته های امداد و سوانح ، مشارکت های مردمی ، خدمات سلامت – دارویی ، تربیت بدنی و مربیگری پایه کوهپیمایی و کوهنوردی ، کامپیوتر و سیستم های کامپیوتر ی و در مقطع کارشناسی در رشته مدیریت امداد و سوانح طبیعی و غیر طبیعی ، مدیریت عملیات امداد و نجات ، مدیریت فرماندهی عملیات در حریق و حوادث دانشجو می پذیرد .

گفتنی است علاقه مندان در مقطع کاردانی تا هشتم دی ماه و در مقطع کاشناسی تا نیمه اول دی ماه به سایت www.sanjesh.org مراجعه نمایند .

همچنین مهدی نیا رییس مرکز علمی کاربردی هلال احمر گیلان در این خصوص گفت : در حال حاضراین مرکز دارای 500 دانشجو می باشد که 291 نفر در مقطع کاردانی در رشته های امداد و سوانح و خدمات درمانی –سلامت دارویی و کارشناسی 209 نفر در رشته های عملیات امداد و نجات ، عملیات حریق و سوانح ، سوانح طبیعی وکارشناسی غیر حضوری مدیریت خانواده می باشند .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه