زمان بارگزاری این صفحه: 7:10 AM UTC

مرگ جوان اسپورتیج سوار در تصادف جاده رشت به انزلی

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛ سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه منجر به انحراف خودروی اسپورتیج به خارج از جاده و مرگ راننده آن در مسیر رشت به انزلی استان گیلان شد.   در ساعات پایانی شب گذشته یک دستگاه سواری اسپورتیج که در مسیر رشت به انزلی با سرعت زیادی […]

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل وسیله نقلیه منجر به انحراف خودروی اسپورتیج به خارج از جاده و مرگ راننده آن در مسیر رشت به انزلی استان گیلان شد.

 

در ساعات پایانی شب گذشته یک دستگاه سواری اسپورتیج که در مسیر رشت به انزلی با سرعت زیادی در حال حرکت بود ناگهان به دلیل عدم توانایی خودرو از مسیر اصلی جاده منحرف شده و موجبات مجروحیت شدید راننده را فراهم می‌آورد.

 

راننده خودرو که جوانی ۲۶ ساله بود، متأسفانه پس از انتقال به بیمارستان در اثر شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

 

مهیار رستگار، رئیس پلیس راه با اشاره به اینکه تخطی از سرعت مطمئنه به خصوص در بین جوانان به عاملی برای سرگرمی و فرصتی برای خودنمایی تبدیل شده است، بیان کرد: بعضی از صاحبان خودروهای لوکس و گران قیمت نیز تصور می‌کنند که قیمت بالای خودرو برای آن‌ها به مثابه یک محافظ در مقایسه با سایر خودروها عمل می‌کند و باعث نجات جان آنها در هنگام بروز حادثه می‌شود، به همین دلیل خود را مجاز به رانندگی با هر سرعتی می‌دانند.

 

رئیس پلیس راه استان گیلان اظهار داشت: پلیس با افرادی که با ورود فصل گرما و مساعد شدن شرایط آب و هوایی با سرعت زیاد درصدد ایجاد ناهنجاری هستند برخورد کرده و برای پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی ناگوار اقدامات ویژه‌ای را برای برخورد با رانندگان خاطی در نظر گرفته و با توان مضاعفی در جاده‌ها حضور پیدا خواهد کرد./منبع؛ شبستان

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه