زمان بارگزاری این صفحه: 9:07 PM UTC

مرگ روزانه ۵۳ نفر در حوادث رانندگی

اصلاحیه یک خبر؛ مرگ روزانه ۵۳ نفر در حوادث رانندگی.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

در پی انتشار خبری با عنوان «مرگ روزانه ۹۰ نفر در حوادث رانندگی کشور» که در خروجی خبرگزاری مهر قرار گرفت، به اطلاع‌ می رساند این رسانه در محاسبه رقم روزانه تلفات حوادث رانندگی تعداد روزها طی مدت سه سال را مد نظر داده در حالی که دوره قید شده در خبر اصلی موجود در سایت سازمان پزشکی قانونی کشور مدت پنج سال (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳) است.

 

اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پزشکی قانونی کشور ضمن رد آمار مرگ روزانه ۹۰ نفر در حوادث رانندگی خبر این رسانه را به شرح زیر اصلاح می کند:

بر اساس آمار موجود در سازمان در پنج سال گذشته (از سال ۱۳۸۹ تا ۱۳۹۳) در مجموع ۹۷ هزار و ۲۷۲ نفر در حوادث رانندگی جان خود را از دست داداند که مطابق این آمار طی پنج سال گذشته تلفات حوادث رانندگی در هر روز برابر با ۵۳٫۳ نفر بوده‌است.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • زمان آغاز ثبت نام داوطلبان انتخابات مجلس ثبت‌نام از داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی که هفتم اسفند سال جاری برگزار می‌شود، از ۲۸ آذرماه آغاز و تا ۴ دی‌ماه ادامه خواهد یافت.
  • جعفرزاده؛نرخ بیکاری دوباره تعریف می شود. غلامعلی جعفر زاده،نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت؛ پیش بینی می شود نرخ بیکاری درسال 93 با 7 دهم درصد کاهش به 17.9 درصد و در سال 94 با 2 دهم درصد کاهش به 17.7 درصد […]
  • لزوم رونق بخشی به توسعه گردشگری کشاورزی در گیلان اردیبهشت ماه که از راه می رسد کشاورزان هم کم کم دست به کار و آماده می شوند، چایکاران برای چیدن برگ های سبز چای، شالیکاران برای نشاء شالیزارها همه و همه مناظر زیبا و بی بدیلی را در سراسر گیلان به تصویر می کشد که می توان از این ظرفیت و افزایش توان گردشگری کشاورزی برای توسعه اقتصادی استان […]
  • هدیه البغدادی به داعشی های مشتاق ازدواج ابوبکر البغدادی رهبر گروه دولت اسلامی موسوم به داعش، اعلام کرد به هر کدام از نیروهای این گروه تندرو که قصد ازدواج دارد، هدایایی تعلق خواهد گرفت. به گزارش «تیک»، برپایه گزارش دیده بان حقوق بشر سوره، این هدایا، شامل منزل مسکونی، اثات منزل، مبلغ 1200 دلار می شود. دیده بان حقوق بشر […]
  • منابع روس؛ «ژنرال سلیمانی» خلبان جنگنده روسیه را نجات داد یک افسر بلندپایه سوری می‌گوید، عملیات نجات خلبان روسیه در شمال سوریه، با شش کماندو از حزب‌الله و ۱۸ کماندو ارتش سوریه و زیر نظر سردار قاسم سلیمانی انجام شده است.


عناوین ویژه