زمان بارگزاری این صفحه: 9:17 PM UTC

مریم قاضی زاده سرپرست خبرگزاری مهر گیلان شد

طی مراسمی که در دفتر خبرگزاری مهر در استان گیلان برگزار شد، مریم قاضی زاده به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری مهر در استان گیلان معرفی شد.

سرپرست خبرگزاری مهر در استان گیلان طی مراسمی با حضور مدیر کل اخبار استان های خبرگزاری مهر معرفی و منصوب شد.

به گزارش صدای گیلان، طی مراسمی که ساعتی پیش در دفتر خبرگزاری مهر در استان گیلان برگزار شد، مریم قاضی زاده به عنوان سرپرست جدید خبرگزاری مهر در استان گیلان معرفی شد.

در این مراسم که با حضور مدیر کل اخبار استانهای خبرگزاری مهر، مشاور عالی استاندار و مدیر عامل خانه مطبوعات استان گیلان و معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی این استان برگزار شد، سید نوید برکچیان گفت: هدف خبرگزاری مهر در بخش استانها ایجاد خبرگزاری های استانی با هدف ایجاد مراکز فعال پایش و رصد مهمترین رویدادها، جریانها، چالشها، فرصتها و ظرفیتهای استانی است و تلاش می کنیم تا این مهم به نحوی اجرایی شود که به صورت فعال و کنشگر در عرصه های مهم حضور داشته باشیم.

مریم قاضی زاده

مدیر کل اخبار استانهای خبرگزاری مهر افزود: فعالیت خبرگزاری مهر تا به امروز اثبات کرده که هم منصفانه عمل می کند و هم کنشگر است و این استراتژی خبرگزاری مهر است که دفاتر شهرستانها نیز تابع آن هستند و امیدواریم سرپرست جدید در استان گیلان نیز به همراه گروه جدیدشان عملکرد خوبی در راستای رسیدن به این هدف داشته باشند.

765016

در ادامه این مراسم مدیر عامل خانه مطبوعات در استان گیلان نیز با ابراز خرسندی از تغییرات بوجود آمده در دفتر استان گیلان عنوان کرد: حسن انتخاب مدیران خبرگزاری را تبریک می گویم و خوشحالیم که سرپرست جدید از خانواده ای فرهنگی- هنری و شناخته شده در سطح استان انتخاب شده و امیدواریم با فعالیت نیروی جدید، و البته همکاری تمامی دوستان،شاهد پیشرفت و موفقیت روزافزون خبرگزاری مهر در استان گیلان باشیم.

حسین داداشی ادامه داد: پتانسیل های زیادی در این استان وجود دارد که امیدواریم از طریق این رسانه و انعکاس اخبار منصفانه و بی غرض در این راستا، هرچه بیشتر به استان گیلان خدمت رسانی کنیم.

معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان نیز با اشاره به اینکه استان گیلان یکی از استانهای فعال در حوزه فرهنگ و هنر است افزود: خبرگزاری ها ارکان اصلی اطلاع رسانی در حوزه های مختلف هستند که امیدواریم خبرگزاری مهر با رویکرد فرهنگی که دارد بتواند در انتقال و انعکاس اخبار این استان موفق باشد.

سید وحید فخر موسوی ادامه داد: استان گیلان استانی فرهنگی است که بستری آماده برای فعالیتهای مختلف دارد که متاسفانه بعضا به دلیل برخی سیاست زدگی ها از انجام اقدامات تاثیر گذار در حوزه های مختلف جلوگیری شده است که امیدواریم خبرگزاری مهر به دور از سیاست زدگی به اقدامات مهم و تاثیر گذار در حوزه های مختلف بپردازد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه