زمان بارگزاری این صفحه: 9:33 AM UTC

مسئولین توصیه های رهبری را نصب العین قرار دهند/ مردم ولی نعمت ما هستند

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: مسئولین دولتی فرمایشات رهبری در پیام نوروزی و جمع زائران امام رضا (ع) را نصب العین خود قرار دهند و بدانند که مردم ولی نعمت ما هستند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی بولتن نیوز با اشاره به نامگذاری امسال بعنوان سال « دولت و ملّت، همدلی و هم‌زبانی» از سوی مقام معظم رهبری گفت: مقام معظم رهبری هم در پیام نوروزی و هم عصر شنبه در جمع زائران رضوی نکات بسیار مهمی در خصوص مردم و دولت، مذاکرات هسته ای، ضرورت لغو تحریمها و … بیان کردند که این توصیه ها باید مورد توجه مسئولین قرار گیرد و برای تحقق عملی آنها باید برنامه ریزی و راهکار تعیین کرد.

 

وی با اشاره به نامگذاری امسال بر مبنای چهار شاخص اصلی و در راستای انسجام ملی و اجتماعی میان آحاد مردم در نظام اسلامی از سوی ایشان گفت: انسجام، هم افزایی و کمک کردن به یکدیگر، ضرورت اتحاد کلمه‌ مردم و دولت، همکاری و کمک به دولتها، حل مشکلات مردم و کشور در حد توان، حمایت و پشتیبانی همه مردم از دولت از جمله نکات بسیار مهمی بود که ایشان به آن اشاره کرد و باید مورد توجه همه قرار گیرد.

 

عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تاکید بر اینکه باید در جهت رفع مشکلات مردم حرکت کرد، گفت: دولت باید در سال جاری در حمایت از تولید، ایجاد اشتغال، کاهش تورم و بهبود وضعیت اقتصادی کشور حرکت کند.

 

لاهوتی با بیان اینکه مردم ولی نعمت ما هستند، گفت: مقام معظم رهبری دولت را کارگزار و مردم را کارفرما توصیف کردند و این نشان دهنده اهمیت و نقش مردم در نظام است و باید در خدمت هر چه بیشتر مردم تلاش شود.

 

وی با بیان اینکه مجلس و نمایندگان در سال جاری در راستای نامگذاری امسال و تحقق فرمایشات رهبری حرکت می کنند، گفت: قطعا مجلس در تصویب قوانین و نظارت بر امور دغدغه های ایشان را مد نظر خواهد داشت و تلاش می شود تا رضایت معظم له تامین گردد.

 

نماینده لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت و مردم باید در راستای تحقق فرمایشات رهبری بیش از گذشته همکاری داشته باشند، تاکید کرد: همدلی و هم‌زبانی مردم و مسئولین دولتی از یک طرف هم به نفع مردم است و علاوه بر آنکه به دولت در پیشبرد امور کمک خواهد کرد، در نهایت به نفع مملکت خواهد بود.

 

لاهوتی با بیان اینکه مردم همواره مدافع نظام و دولت بودند، گفت: دولت باید به دغدغه های اصلی مردم توجه کرده و برای جلب اعتماد بیشتر مردم در راستای بهبود وضعیت اقتصادی مردم اقدامات عملی داشته باشند و مردم در زندگی خود آنرا لمس کنند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه