زمان بارگزاری این صفحه: 5:19 AM UTC

مشارکت سرمایه‌گذار خارجی در پروژه‌های آبفا گیلان

نماینده مردم شهرستان‌های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکره با معاون طرح و برنامه وزارت نیرو و استفاده از سرمایه‌گذار خارجی برای اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب گیلان در دستور کار قرار دارد.

شکری نماینده تالش,ماسال,رضوانشهر

محمود شکری عصر امروز در نشست با مدیرعامل آبفای گیلان در این شهرستان، با تقدیر از مدیرعامل آبفای گیلان در برقراری عدالت برای استفاده از بانک توسعه اسلامی این موقعیت را فرصت دانست و اظهار کرد: هزینه اجرای این پروژه 17 سال قبل 40 میلیارد تومان بوده که هم اکنون 126 میلیارد تومان برآورد شده است.
به گزارش صدای گیلان به نقل از تسنیم،وی با بیان اینکه با روش‌های جدید در مدیریت و اجرا مانع تکرار گذشته و طولانی شدن پروژه می‌شود، افزود: استفاده از بخش خصوصی ظرفیتی برای استان است که باید از آنها استفاده کرد.
نماینده مردم شهرستان‌های تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: مذاکره با معاون طرح و برنامه وزارت نیرو، استفاده از سرمایه‌گذار خارجی برای اجرای پروژه‌های آب و فاضلاب گیلان در دستور کار قرار دارد.
در ادامه فرماندار تالش با بیان اینکه احداث تصفیه‌خناه فاضلاب در تالش یکی از درخواست‌های قدیمی مردم این شهرستان است، اظهار کرد: در تلاش هستیم با همکاری مدیرعامل آبفای گیلان و نماینده شهرستان مشکلات این بخش برطرف شود.
علی فتح‌الهی افزود: با روی کار آمدن دولت تدبیر و امید به این مقوله نگاه ویژه شده و امروز مردم شاهد اقدامات مثبت صورت گرفته در این زمینه هستند.
وی با بیان اینکه همه دستگاه‌های اجرایی و مردم با تعامل و فراهم آوردن شرایط و بستر مناسب در اجرای این طرح بزرگ همکاری و مشارکت می‌کنند، گفت: طرح فاضلاب بهداشتی در 11 شهر گیلان اجرا می‌شود.

مطالب بیشتر؛

  • معافیت سربازی برای غایبان بالای 8 سال با پرداخت جریمه صدای گیلان - نمایندگان مجلس به دولت اجازه دادند تا کلیه مشمولان خدمت وظیفه عمومی را که بیش از هشت سال غیبت دارند با پرداخت جریمه مدت زمان غیبت، معاف کند.
  • برخورد با رشته‌‌های ورزشی فاقد مجوز توسط پلیس اماکن گیلان گیلان - صدای گیلان؛ رئیس اداره نظارت بر اماکن عمومی گیلان از برخورد قاطع پلیس با رشته‌های ورزشی فاقد مجوز و غیرقانونی در گیلان خبر داد.
  • موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از دولت گفت؛ موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است ورسانه‌ملی ازطریق برجسته کردن نقاط قوت دولت و نظام سعی می‌کند برنامه‌های امیدوار کننده پخش […]
  • خوش‌تیپ‌ترین سیاستمداران ایران درگذشت سیدصادق طباطبایی که در کنار یادآوری همه ویژگی‌ها و مسئولیت‌هایش، بخاطر ظاهر آراسته‌اش و تفاوت در نوع پوشش با انقلابیون، شناخته‌شده بود، بهانه‌ای شده تا نوع پوشش برخی افراد شناخته‌ شده کشور مورد توجه قرار […]
  • افزایش ۱۵/۷ درصدی واقعه ازدواج در رضوانشهر رئیس اداره ثبت احوال رضوانشهر گفت: ۲۱۴ مورد ازدواج در سه ماهه نخست سال ۹۴ در شهرستان رضوانشهر ثبت شده که این تعداد ازدواج نسبت به فصل بهار سال ۹۳ دارای ۱۵/۷ رشد بوده […]


عناوین ویژه