زمان بارگزاری این صفحه: 10:42 AM UTC

مشاور فرهنگی و هنری مدیرکل ارشاد گیلان منصوب شد

رضا ثقتی به عنوان مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در امور فرهنگی و هنری منصوب شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

رضا ثقتی به عنوان مشاور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در امور فرهنگی و هنری منصوب شد.

 

در ابلاغ جدید فیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان به رضا ثقتی آمده است:

«نظر به سوابق و تجربه حضرتعالی در فعالیت های فرهنگی – هنری به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور اینجانب در امور فرهنگی و هنری منصوب می شوید.

 

امید است با توکل به خداوند منان و بهره گیری از تجارب و توان همکاران محترم در انجام وظایف محوله موفق و موید باشید.»

 

شایان ذکر است، ثقتی طی ابلاغ دیگری توسط فاضلی به عنوان «مسئول کارگروه دفاع مقدس و ایثار و شهادت» اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان منصوب شده است.

 

رضا ثقتی متولد ۱۳۵۷ رشت و دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت فرهنگی می باشد. وی پیش از این به مدت چهار سال، سرپرستی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رشت را بر عهده داشت.(روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان)

 

مطالب بیشتر؛

  • پروژه های ناتمام؛ شاید وقتی دیگر ایرنا به نقل از سرمقاله روزنامه خزر به قلم ˈرضا احمدی سراوانیˈ : به گفته استاندار گیلان تکمیل راه آهن گیلان شامل خط آهن قزوین - رشت به انزلی نیازمند یک هزار میلیارد تومان اعتبار دیگر است و این در حالی است که قرار بود این راه آهن دو سال پیش به بهره برداری […]
  • معرفی کتاب «اتحادیه ابلهان» وقتی نابغه حقیقی در دنیا پیدا می‌شود، می‌توانید او را از این نشانه بشناسید: تمام ابلهان علیه‌اش متحد می‌شوند.
  • معامله 400میلیارد «ینی» مرتضوی با زنجانی سعید مرتضوی، این‌روزها به‌سادگی مسایل را خلاف واقع جلوه می‌دهد و بنا دارد جوری وانمود کند که گویی آب از آب تکان نخورده؛ نمونه‏‌اش اینکه هرگونه واگذاری اموال سازمان تامین‌اجتماعی به «بابک زنجانی» را به‌کل، منکر شده و طرح این مساله را «توهین به شعور ملت» می‌داند. این در حالی است که هنوز […]
  • پاکسازی کبد چرب با این دو خوراکی معجزه گر روغن زیتون دارای اثرات آنتی اکسیدانی است و توانایی تنظیم کار سلول کبد برای سرعت بخشیدن به سوخت و ساز بدن را دارد.
  • جان باختن 2 نفر در رشت براثر گازگرفتگي صدای گیلان - دو مرد 40 و 44 ساله در رشت بر اثر استنشاق گاز مونواکسید کربن جان خود را از دست دادنند


عناوین ویژه