زمان بارگزاری این صفحه: 1:57 PM UTC

مشمولان دیپلم متأهل، دوره سربازی را در گیلان خدمت می‌کنند

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان گفت: مشمولان دیپلم متأهل دوره سربازی را در گیلان خدمت می‌کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

سیدحسین صدرممتاز ظهر امروز در نشست فرماندهان انتظامی گیلان، اظهار داشت: روز چهارشنبه، نوزدهم فروردین ماه 1394 ااعزام مشمولان دیپلم و زیر دیپلم به مراکز آموزشی اجرا می‌شود.

 

وی افزود: مشمولان دیپلم و زیر دیپلم که موعد اعزامشان روز چهارشنبه، نوزدهم فروردین ماه 1394 است باید برای اعزام به مراکز آموزش رأس ساعت 7صبح در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در رشت – بلوار خلیج فارس – جنب پلیس آگاهی حضور داشته باشند.

 

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان با اشاره به ماده 58 قانون وظیفه عمومی اصلاحی، گفت: براساس این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد سه ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیشتر از سه ماه باشد 6 ماه اضافه خدمت لحاظ می‌شود.

 

صدرممتاز تصریح کرد: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یکسال باشد، علاوه بر 6 ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضائی معرفی می شوند.
وی خاطرنشان کرد: اجرای دستورالعمل صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان متاهل بعد از سپری نمودن دوره آموزش رزم مقدماتی، ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری می‌کنند.

 

معاون وظیفه عمومی پلیس گیلان گفت: مشمولان متاهلی که مرکز آموزش آنان خارج از استان تعیین شده است می‌توانند قبل از تاریخ اعزام خود به معاونت وظیفه عمومی استان مراجعه تا با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی ناجا و در صورت وجود مرکز آموزش در داخل استان، نسبت به تغییر مرکز آموزش آن به استان گیلان اقدام شود./تسنیم

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه