زمان بارگزاری این صفحه: 3:48 PM UTC

مشمولان فوق دیپلم و بالاتر، اول شهریور به مراکز آموزشی اعزام می شوند

معاون وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان از اعزام مشمولان فوق دیپلم و بالاتر به مراکز آموزشی در اول شهریورماه خبر داد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

به گزرش روز جمعه واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، سرهنگ سیدحسین صدرممتاز گفت: مشمولان فوق دیپلم و بالاتر که موعد اعزامشان روز یکشنبه یکم شهریورماه ۱۳۹۴ می باشد، باید جهت اعزام به مراکز آموزش رأس ساعت هفت صبح تاریخ یادشده در معاونت وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی استان گیلان واقع در بلوار خلیج فارس، کیلومتر سه جاده رشت به تهران ، جنب راهنمایی و رانندگی حضور داشته باشند.

 

وی با توضیح ماده ۵۸ قانون وظیفه عمومی اصلاحی بیست و دوم آبان ماه سال ۱۳۹۰ اظهار کرد: طبق این قانون برای مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنان تا سه ماه باشد، سه ماه اضافه خدمت و مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیشتر از سه ماه باشد، شش ماه اضافه خدمت لحاظ خواهد شد.

 

سرهنگ صدرممتاز بیان داشت: مشمولانی که مدت غیبت اولیه آنها بیش از یکسال باشد، علاوه بر شش ماه اضافه خدمت، فراری محسوب شده و به مراجع قضایی معرفی می شوند.

 

وی ادامه داد: در اجرای دستورالعمل صادره از سازمان وظیفه عمومی ناجا، سربازان متاهل بعد از سپری نمودن دوره آموزش رزم مقدماتی، می توانند ادامه خدمت خود را در استان محل سکونت سپری کنند.

 

سرهنگ صدرممتاز اضافه کرد: مشمولان متاهلی که مرکز آموزش آنان خارج از استان تعیین شده، می توانند قبل از تاریخ اعزام خود به معاونت وظیفه عمومی استان مراجعه تا با هماهنگی سازمان وظیفه عمومی ناجا و در صورت وجود مرکز آموزش در داخل استان، نسبت به تغییر مرکز آموزش آنان به استان گیلان اقدام شود.

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه