زمان بارگزاری این صفحه: 2:33 PM UTC

مشکلات تیم فوتبال داماش برطرف می شود.

صدای گیلان – استاندار گیلان با اشاره به سفر معاون اول قوه قضایه به گیلان گفت؛در پی این سفر مذاکرات مثبتی در خصوص حل مشکلات تیم داماش صورت گرفته است.

به گزارش صدای گیلان ، محمد علی نجفی روز یکشنبه در دیدار بسیج طلاب و روحانیون استان گیلان با آیت الله قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان گفت : به دنبال سفر معاون اول قوه قضائیه به استان گیلان در روز گذشته، مذاکرات مثبت و امیدبخشی درخصوص تعیین تکلیف تیم فوتبال داماش و شرکت های متعلق به گروه آریا انجام شد.

وی اظهار داشت: حجت الاسلام محسنی اژه ای در این زمینه دستورات ویژه ای صادر کرد که بعد از به نتیجه رسیدن این اقدامات، جزئیات آن به اطلاع طرفداران تیم داماش و مردم گیلان خواهد رسید.

استاندار گیلان گفت : تیم فوتبال داماش یکی از تیم های با سابقه و مردمی استان بشمار می رود که هم اکنون به دلیل مشکلات مالی در وضعیت نامناسبی قرار دارد.

نجفی تصریح کرد : این مشکلات موجب نگرانی ورزش دوستان و جوانان استان شده که در تلاشیم با عنایت قوه قضائیه این نگرانی ها را هر چه زودتر بر طرف کنیم .

تیم داماش گیلان هم اکنون با انجام شش بازی و 10 امتیاز، در مکان پنجم جدول رده بندی لیگ دسته اول کشور (جام آزادگان) قرار دارد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه