زمان بارگزاری این صفحه: 8:52 PM UTC

مصرف نامعلوم 1000 تن قیر در رشت/ دخالت برخی از اعضای شورا موجب شد تا کارگروه نهضت آسفالت به سرانجام نرسد

علوی، عضو شورای شهر رشت؛ برای بنده سئوال برانگیز است که چگونه اعلام می‌کنند یک‌هزار تن قیر در نقاط مختلف شهر رشت برای آسفالت و لکه‌بری استفاده شده اما همچنان خیابان‌ها و معابر عمومی شهر رشت با این وضعیت اسفناک مواجه است.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: وضعیت آسفالت خیابان‌ها و معابر عمومی سطح شهر رشت نامناسب و نامطلوب است.

امیر حسین علوی در گفت‌وگو با فارس اظهار کرد: در سال نخست فعالیت شورای چهارم کارگروه نهضت آسفالت شکل گرفت و جلسات متعددی در این مدت برگزار شد.

وی افزود: با وجود مهیا بودن قیر و مصالح مورد نیاز، اما با ورود برخی از اعضای شورا هیچ اقدام موثری در زمینه آسفالت شهر رشت انجام نشد و کارگروه نهضت آسفالت هیچ دستاوردی برای شهر رشت به همراه نداشت.

عضو شورای اسلامی شهر رشت دخالت برخی از اعضای شورا در بحث‌های اجرایی موجب شد تا کارگروه نهضت آسفالت به سرانجام نرسد.

وی با بیان اینکه دخالت در بحث‌های اجرایی وظیفه شورای شهر نیست، خاطرنشان کرد: ذات کارگروه‌ها موقتی بودن آن است و اگر کارگروهی به کمیته تبدیل شود موجب بروز مشکل خواهد شد.

علوی با اشاره به اینکه موضوع آسفالت از دغدغه‌های مهم است، گفت: این نگرانی را در نامه‌ای خطاب به ریاست شورا اعلام کرده‌ام که تاکنون در این زمینه پاسخی نگرفته‌ام.

وی افزود: برای بنده سئوال برانگیز است که چگونه اعلام می‌کنند یک‌هزار تن قیر در نقاط مختلف شهر رشت برای آسفالت و لکه‌بری استفاده شده اما همچنان خیابان‌ها و معابر عمومی شهر رشت با این وضعیت اسفناک مواجه است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تصریح بر اینکه چاله و چوله‌های موجود در سطح خیابان‌ها و معابر عمومی شهر رشت و وضعیت نامطلوب آسفالت شهر موجب گلایه‌مندی شدید شهروندان شهر رشت شده است، خاطرنشان کرد: ما به عنوان منتخبان مردم در شورای اسلامی شهر رشت موظف هستیم تا هرچه سریع‌تر به این ناراحتی‌ها رسیدگی کنیم.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه