زمان بارگزاری این صفحه: 1:05 AM UTC

مطبوعات گیلان در تولید آثار خبری رضوی پیشرو باشند

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از فعالان مطبوعات و خبرگزاری های استان خواست در تولید آثار خبری رضوی پیشرو باشند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از فعالان مطبوعات و خبرگزاری های استان خواست در تولید آثار خبری رضوی پیشرو باشند.

 

حسین ابراهیمیان روز چهارشنبه در نشست خبری بمنظور هماهنگی برای برپایی جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی افزود: امسال گیلان برگزار کننده بخش فرهنگ رضوی در مطبوعات و خبرگزاری ها در سطح کشور است و بدلیل این اعتماد ، می بایست فعالان مطبوعاتی و خبرگزاری های استان بیش از همیشه در زمینه یاد شده فعال باشند.

 

به گزارش ایرنا، وی با اشاره به تاثیر واضح رسانه در مقوله فرهنگ بیان کرد: با توجه به پیشینه مطبوعاتی گیلان، این انتظار وجود دارد که آثارتولیدی فعالان مطبوعات و خبرگزاری های استان برای حضور در جشنواره یادشده از کیفیت قابل اهتمامی برخوردار باشند.

 

وی اظهار کرد: جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در مطبوعات و خبرگزاری های کشور با هدف اشاعه و ترویج فرهنگ رضوی برگزار می شود.

 

ابراهیمیان افزود: گسترش فعالیت های فرهنگی ،هنری و مذهبی ویژه امام رضا(ع)در حوزه رسانه، تقدیر از تولیدکنندگان و پدیدآورندگان آثار برتر رسانه ای مرتبط با فرهنگ رضوی از دیگر اهداف جشنواره یادشده است.

 

وی آخرین مهلت دریافت آثار را سی و یکم تیرماه 94 و زمان اختتامیه جشنواره را بیست و نهم مردادماه امسال عنوان کرد.

 

جشنواره جلوه های فرهنگ رضوی در مطبوعات و خبرگزاری های کشور ، از مجموعه برنامه های سیزدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) است که برپایی آن در بعد ملی، به استان گیلان سپرده شده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه