زمان بارگزاری این صفحه: 9:33 AM UTC

معاون رییس جمهوری با حضور در منزل استاد خمامی زاده، درگذشت او را تسلیت گفت

محمدباقر نوبختˈ معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری با حضور در منزل استاد جعفر خمامی زاده در رشت، درگذشت این اندیشمند گیلانی را تسلیت گفت. به گزارش خبرنگار ایرنا، نوبخت دوشنبه شب با همراهی استاندار گیلان، در منزل مرحوم جعفر خمامی زاده حضور یافت و درگذشت این استاد گیلان شناس و پژوهشگر برجسته […]

محمدباقر نوبختˈ معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی رییس جمهوری با حضور در منزل استاد جعفر خمامی زاده در رشت، درگذشت این اندیشمند گیلانی را تسلیت گفت.81296279-5924231

به گزارش خبرنگار ایرنا، نوبخت دوشنبه شب با همراهی استاندار گیلان، در منزل مرحوم جعفر خمامی زاده حضور یافت و درگذشت این استاد گیلان شناس و پژوهشگر برجسته را به خانواده اش تسلیت گفت.

سخنگوی دولت، خمامی زاده را چهره ای ماندگار در ادب و فرهنگ استان خواند.

استاد جعفر خمامی زاده در یکی از روزهای زمستان سال 1299 در شهر رشت به دنیا آمد.

وی تالیفات بسیاری در حوزه گیلان شناسی و سخنرانی ها و مقالات متنوع و فراوانی در مجامع فرهنگی و علمی و در روزنامه ها و مجلات استان ایراد کرده و به چاپ رسانده است.

استاد جعفر خمامی زاده که یکی از مفاخر دیار کهن گیلان و زینت افزای محافل فرهنگی استان بود، شامگاه هشتم شهریورماه پس از 70 سال تلاش برای اعتلای فرهنگ ایران زمین، به دلیل کهولت سن درگذشت.

مراسم تشییع پیکر این استاد فرزانه، روز سه شنبه از مقابل مجتمع فرهنگی – هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت انجام شد و پیکرش در محله سلیمانداراب در کنار سردارجنگل آرام گرفت.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه