زمان بارگزاری این صفحه: 12:57 AM UTC

معاون رییس جمهور از مدیر کل آموزش وپرورش گیلان تقدیر کرد

صدای گیلان – معاون حقوقی رییس جمهوری از مدیر کل آموزش و پرورش گیلان به دلیل انتشار اولین پیک حقوق شهروندی تقدیر کرد.

الهام امین زاده، معاون حقوقی رییس جمهوری از مدیر کل آموزش و پرورش گیلان به دلیل انتشار اولین پیک حقوق شهروندی تقدیر کرد.

تقدیر معاون رییس جمهور از اموزش و پرورش گیلان

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان ، در بخشی از این تقدیرنامه خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش گیلان آمده است: به این وسیله از تلاش شما و همکارانتان در کارگروه تولید محتوای آموزشی استان گیلان در تهیه و انتشار اولین پیک حقوق شهروندی که از اولویت‌های مهم دولت تدبیر و امید است، قدردانی می‌کنم.

محمدرضا گلی، معاون آموزش ابتدایی اداره کل آموزش و پرورش گیلان نیز در این مورد به خبرنگاران گفت: برای اولین بار پیک حقوق شهروندی در سطح کشور، در سال جاری از سوی آموزش و پرورش گیلان منتشر شد.

وی با بیان اینکه این پیک در مرحله اول با تیراژ هشت هزار نسخه با توجه به حمایت استاندار گیلان برای تمامی دانش آموزان مقاطع ابتدایی پیش بینی شده است، افزود: پیک حقوق شهروندی دوره اول ابتدایی در 32 صفحه با مضامینی همچون محیط زیست، رعایت بهداشت در محیط خانه و خانواده، صرفه جویی در مصرف سوخت و آب، فرهنگ ترافیک، حفظ حجاب و دیگر مطالب متنوع، شاد و آموزشی است.

گلی با اشاره به اینکه کتاب پیک حقوق شهروندی ویژه پیش دبستان در کارگروه تولید محتوای آموزش و پرورش گیلان در دست تالیف است، تصریح کرد: پیک دوره دوم ابتدایی نیز در 32 صفحه و با مضامینی از جمله رعایت حریم خصوصی، احترام به حقوق دیگران، آلوده نکردن فضاهای شهری، آشنایی با مشاهیر و مفاخر گیلان و احترام به سالمندان است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه