زمان بارگزاری این صفحه: 7:12 AM UTC

معترضان به حذف از یارانه به سامانه مراجعه کنند

خانوارهایی که یارانه آنها از ماه‌های گذشته قطع شده از یکم شهریور و خانوارهایی که از مرداد قطع شده، از ششم شهریورماه به سامانه ثبت اعتراض مراجعه کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: خانوارهایی که یارانه آنها از ماه‌های گذشته قطع شده از یکم شهریور و خانوارهایی که از مرداد قطع شده، از ششم شهریورماه به سامانه ثبت اعتراض مراجعه کنند.

 

به گزارش تسنیم، وزارت کار در اطلاعیه‌ای خطاب به حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی اعلام کرد: با توجه به ضرورت به روز رسانی اطلاعات در سامانه، به اطلاع می‌رساند خانوارهایی که یارانه آن‌ها از ماه های گذشته قطع شده از روز یکشنبه مورخ ۹۴٫۶٫۱ و خانوارهایی که یارانه آن‌ها از مردادماه قطع شده، از روز چهارشنبه مورخ ۹۴٫۶٫۶ به سامانه ثبت اعتراض www.yaraneh10.ir مراجعه کنند.

 

براساس اعلام علی ربیعی، یارانه حدود ۲ میلیون ایرانی تا پایان مردادماه قطع شده است.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • خبر مهم برای حذف شدگان یارانه نقدی کسانی که یارانه تیرماه آنها حذف شده است یارانه خود را در مرداد ماه مجدداً دریافت خواهند کرد و کسانی که از مردادماه یارانه آنها حذف شود، می توانند برای ثبت اعتراضات خود به سامانه www.yaraneh10.ir مراجعه […]
  • حذف شدگان از یارانه به این سامانه بروند آن دسته از حذف شدگان دریافت یارانه نقدی که نسبت به قطع یارانه خود معترضند می‌توانند برای به ثبت درخواست اعتراض خود در سامانه www.yaraneh10.ir اقدام کنند.
  • ۱۷ زن و دختر قربانی شیاطین پایتخت ۱۷ زن و دختر جوان با مراجعه به پلیس آگاهی، شیاطین پایتخت را شناسایی و از آنها شکایت کردند. یکی از متهمان و آخرین قربانی دو پسر شرور جزئیات اقدامات سیاه متجاوزان را تشریح […]
  • اجرای نمایش «خون و گل سرخ» در رشت صدای گیلان - نمایش «خون و گل سرخ» کاری از بهزاد فراهانی با حضور ۳۰ بازیگر مطرح کشور، در رشت اجرا می شود.
  • «وحدت»، درس بزرگ پیامبر خاتم و نیاز مبرم امت اسلام است رهبر انقلاب با اشاره به تلاش گسترده مراکز «جاسوسی و اطلاعاتی» غرب برای تفرقه افکنی خاطرنشان کردند: آن تشیعی که با MI۶ انگلیس مرتبط است و آن تسننی که مزدور CIA است هر دو ضد اسلام و ضد […]

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “معترضان به حذف از یارانه به سامانه مراجعه کنند”

  1. محمد شریف نوشته است:

    باسلام مدت ۱۵ماه است که یارانه اینجانب قطع می باشد با توجه به اعتراض اینجانب اعلام نمودید که جز اصناف می‌باشید در صورتی که اینجانب به علت کسادی بازار ورشکسته شده و مغازه را جمع اوری و پروانه کسب اینجانب نیز به علت بدهی از طریق اتحادیه سنفیلا باطل گردیده است و به اینجانب پیامک دادید که در مورخه ۲۶.۲.۹۶یارانه واریز می گردد در صورتی که هیچ اقدامی صورت نگرفت نسبت به واریز یارانه اینجاتب اقدام نمایید.
عناوین ویژه