زمان بارگزاری این صفحه: 2:05 AM UTC

معترضان به حذف از یارانه به سامانه مراجعه کنند

خانوارهایی که یارانه آنها از ماه‌های گذشته قطع شده از یکم شهریور و خانوارهایی که از مرداد قطع شده، از ششم شهریورماه به سامانه ثبت اعتراض مراجعه کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: خانوارهایی که یارانه آنها از ماه‌های گذشته قطع شده از یکم شهریور و خانوارهایی که از مرداد قطع شده، از ششم شهریورماه به سامانه ثبت اعتراض مراجعه کنند.

 

به گزارش تسنیم، وزارت کار در اطلاعیه‌ای خطاب به حذف شدگان از دریافت یارانه نقدی اعلام کرد: با توجه به ضرورت به روز رسانی اطلاعات در سامانه، به اطلاع می‌رساند خانوارهایی که یارانه آن‌ها از ماه های گذشته قطع شده از روز یکشنبه مورخ ۹۴٫۶٫۱ و خانوارهایی که یارانه آن‌ها از مردادماه قطع شده، از روز چهارشنبه مورخ ۹۴٫۶٫۶ به سامانه ثبت اعتراض www.yaraneh10.ir مراجعه کنند.

 

براساس اعلام علی ربیعی، یارانه حدود ۲ میلیون ایرانی تا پایان مردادماه قطع شده است.

 

 

مطالب بیشتر؛

  • خبر مهم برای حذف شدگان یارانه نقدی کسانی که یارانه تیرماه آنها حذف شده است یارانه خود را در مرداد ماه مجدداً دریافت خواهند کرد و کسانی که از مردادماه یارانه آنها حذف شود، می توانند برای ثبت اعتراضات خود به سامانه www.yaraneh10.ir مراجعه […]
  • حذف شدگان از یارانه به این سامانه بروند آن دسته از حذف شدگان دریافت یارانه نقدی که نسبت به قطع یارانه خود معترضند می‌توانند برای به ثبت درخواست اعتراض خود در سامانه www.yaraneh10.ir اقدام کنند.
  • پشت‌پرده روزهاي منتهي به استيضاح فرجي‌دانا سايت «الف» با اين عنوان نوشت: هفته گذشته مجلس شوراي اسلامي با استيضاح فرجي‌دانا، اعتماد خود را از وزير علوم پس گرفت. در ماه‌ها، هفته‌ها و روزهاي منتهي به موعد استيضاح، اتفاقات بسياري افتاد كه بخشي از آن همچنان ناگفته مي‌ماند. همچنين برخي از اتفاقاتي كه پشت صحنه استيضاح افتاد قابل توجه […]
  • سرپرستان ۲ اداره‌کل استانداری گیلان تغییر می‌کنند صدای گیلان - مشاور استاندار گیلان گفت: سرپرستان ۲ اداره‌کل استانداری گیلان که زیرمجموعه معاونت توسعه منابع انسانی و معاونت سیاسی، امنیتی هستند تغییر می‌کنند.
  • خوشحالي آستارایی ها از سفر رییس جمهوربه گيلان آستارا - صدای گیلان ؛ خوشحالي زايدالوصف مرزنشينان غيور آستارا از سفر رياست محترم جمهور به گيلان.

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “معترضان به حذف از یارانه به سامانه مراجعه کنند”

  1. محمد شریف نوشته است:

    باسلام مدت ۱۵ماه است که یارانه اینجانب قطع می باشد با توجه به اعتراض اینجانب اعلام نمودید که جز اصناف می‌باشید در صورتی که اینجانب به علت کسادی بازار ورشکسته شده و مغازه را جمع اوری و پروانه کسب اینجانب نیز به علت بدهی از طریق اتحادیه سنفیلا باطل گردیده است و به اینجانب پیامک دادید که در مورخه ۲۶.۲.۹۶یارانه واریز می گردد در صورتی که هیچ اقدامی صورت نگرفت نسبت به واریز یارانه اینجاتب اقدام نمایید.
عناوین ویژه