زمان بارگزاری این صفحه: 2:53 PM UTC

معرفی سرپرستان جدید اداره منابع طبیعی وآبخیز داری صومعه سرا و املش

طی حکمی از سوی مهندس زارع ، سرپرستان جدید اداره منابع طبیعی وآبخیز داری شهرستان صومعه سرا و املش معرفی شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

طی حکمی از سوی مهندس زارع ،  سرپرست جدید منابع طبیعی وآبخیز داری شهرستان صومعه سرا معرفی شد.

 

بر اساس این گزارش ، مهندس جمشید نعمتی به عنوان سرپرست این اداره در شهرستان صومعه سرا آغاز بکار نمود .

 

در مراسم تودیع و معارفه مدیران منابع طبیعی و آبخیز داری صومعه سرا که با حضور معاونان اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان و جمعی از روسای ادارات ستادی و پرسنل این اداره بر گزار شد از خدمات شایان توجه مهندس ابراهیم فرجی در دوران ریاست اداره منابع طبیعی و ابخیز داری صومعه سرا تقدیر به عمل آمد و با اهدای حکم صادره از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان  به مهندس جمشید نعمتی،  مسئولیت حفظ و صیانت از انفال الهی در حوزه شهرستان صومعه سرا به ایشان محول شد.

 

جمشید نعمتی با بیش از بیست و هشت سال سابقه کار در امر پاسداشت از انفال ، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مهندسی منابع طبیعی  می باشد ، وی پیش از به عنوان ریاست ادارات منابع طبیعی و آبخیزدای چندین شهرستان گیلان و جانشین معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان فعالیت داشته است.

 


 

انتصاب سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیز داری املش

طی حکمی از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری  استان ، مهندس عبد العلی رهنما به عنوان سرپرست  اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان املش منصوب گردید .

 

در مراسم تودیع و معارفه روسای این اداره که با حضور معاونان ،مشاور مدیر کل و روسای ادارات ستادی اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان و پرسنل منابع طبیعی و آبخیز داری املش برگزار شد، مهندس رهنما پس از دریافت حکم انتصاب به سمت مسئول جدید حفاظت و صیانت از منابع طبیعی در حوزه شهرستان املش معرفی و آغاز به کار نمود .

 

در این مراسم از تلاش ها و مساعی شایان توجه مهندس موسی آراسته رییس پیشین این اداره که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تقدیر به عمل آمد .

مطالب بیشتر؛

  • برای جلوگیری از آتش سوزی جنگلها به حساسیت همگانی نیاز است مهندس داود زارع ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان طی گفتگویی به بررسی عوامل ایجاد حریق و چگونگی پیشگیری و مقابله با آن پرداخته است .
  • انصار بدون مجوز بیاید، ناجا برخورد می کند عزم انصار حزب‌ا... جدی است؛ گروهی که بعد از ۸ سال دوباره شوق «فعال» شدن به سرش زده است. تا حالا وزارت کشور چند باری نسبت به اقدامات این گروه اطلاع‌رسانی کرده است، اما انصار حزب‌ا... معتقد است که برای فعالیت خود نیازی به مجوز ندارند. روز سه‌شنبه دبیرکل این گروه از آغاز عملیات گسترده برای […]
  • دموکراسی محصول رشد و توسعه است، نه جنگ و تجاوز رییس جمهوری در اجلاس مجمع عمومی سازمان ملل:دموکراسی محصول رشد و توسعه است، نه جنگ و تجاوز/ تداوم تحریم ها، ادامه اشتباهی راهبردی علیه ایران است
  • مرغ کیلویی چند؟ صدای گیلان - قیمت مرغ از هفته قبل، روندی صعودی در پیش گرفت و بین ۴۰۰ تا ۵۰۰ تومان افزایش یافت اما بهای این کالا در روز شنبه هفته جاری مجددا بین ۱۵۰ تا ۲۰۰ تومان افت کرد.
  • خطیب مکه؛ داعشی ها سگهای جهنم هستند امام جمعه مکه در سخنانی بی سابقه علیه داعش، به جوانان عربستان هشدار داد که فریب عناصر گروه تروریستی داعش را نخورند.

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه