زمان بارگزاری این صفحه: 3:27 AM UTC

معرفی سرپرستان جدید اداره منابع طبیعی وآبخیز داری صومعه سرا و املش

طی حکمی از سوی مهندس زارع ، سرپرستان جدید اداره منابع طبیعی وآبخیز داری شهرستان صومعه سرا و املش معرفی شدند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

طی حکمی از سوی مهندس زارع ،  سرپرست جدید منابع طبیعی وآبخیز داری شهرستان صومعه سرا معرفی شد.

 

بر اساس این گزارش ، مهندس جمشید نعمتی به عنوان سرپرست این اداره در شهرستان صومعه سرا آغاز بکار نمود .

 

در مراسم تودیع و معارفه مدیران منابع طبیعی و آبخیز داری صومعه سرا که با حضور معاونان اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری استان و جمعی از روسای ادارات ستادی و پرسنل این اداره بر گزار شد از خدمات شایان توجه مهندس ابراهیم فرجی در دوران ریاست اداره منابع طبیعی و ابخیز داری صومعه سرا تقدیر به عمل آمد و با اهدای حکم صادره از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان  به مهندس جمشید نعمتی،  مسئولیت حفظ و صیانت از انفال الهی در حوزه شهرستان صومعه سرا به ایشان محول شد.

 

جمشید نعمتی با بیش از بیست و هشت سال سابقه کار در امر پاسداشت از انفال ، دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته مهندسی منابع طبیعی  می باشد ، وی پیش از به عنوان ریاست ادارات منابع طبیعی و آبخیزدای چندین شهرستان گیلان و جانشین معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان فعالیت داشته است.

 


 

انتصاب سرپرست جدید اداره منابع طبیعی و آبخیز داری املش

طی حکمی از سوی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیز داری  استان ، مهندس عبد العلی رهنما به عنوان سرپرست  اداره منابع طبیعی و آبخیز داری شهرستان املش منصوب گردید .

 

در مراسم تودیع و معارفه روسای این اداره که با حضور معاونان ،مشاور مدیر کل و روسای ادارات ستادی اداره کل منابع طبیعی و آبخیز داری گیلان و پرسنل منابع طبیعی و آبخیز داری املش برگزار شد، مهندس رهنما پس از دریافت حکم انتصاب به سمت مسئول جدید حفاظت و صیانت از منابع طبیعی در حوزه شهرستان املش معرفی و آغاز به کار نمود .

 

در این مراسم از تلاش ها و مساعی شایان توجه مهندس موسی آراسته رییس پیشین این اداره که به افتخار بازنشستگی نائل آمدند تقدیر به عمل آمد .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،


عناوین ویژه