زمان بارگزاری این صفحه: 7:37 PM UTC

مغلطه‌گران بدانند «انصار» با قدرت به ميدان عمل مي‌آيد

حزب الله مأمور معذور نیست كه با برپا شدن گرد و خاك مغلطه احیاناً او را منفعل و یا از صحنه به در کرد/آنان جمعي دغدغه مند هستند كه در اين وانفساي لجام گسيختگي فساد و فحشا در معابر براي اقامه فريضه واجب الهي قيام كرده اند و هزينه آن را نيز به جان خريده […]

حزب الله مأمور معذور نیست كه با برپا شدن گرد و خاك مغلطه احیاناً او را منفعل و یا از صحنه به در کرد/آنان جمعي دغدغه مند هستند كه در اين وانفساي لجام گسيختگي فساد و فحشا در معابر براي اقامه فريضه واجب الهي قيام كرده اند و هزينه آن را نيز به جان خريده اند…

 

به گزارش صدای گیلان به نقل از پایگاه خبری انصار حزب الله ؛ بدينوسيله به اطلاع خواهران و برادران مي رساند: ستاد اجرايي انصار حزب الله به منظور تكميل و گسترش گروههاي سيار امر به معروف و نهي از منكر زباني كه زير نظر اين موسسه سازماندهي مي شوند عضو مي پذيرد. براين اساس برادران داوطلب شعار «ياحسين» و خواهران متقاضي شعار «يا زينب» را به شماره ۳۰۰۰۵۶۹۲ پيامك نمايند.

هراس در دل و دستپاچه!

۱- جهت اطلاع «طيف مشخص» وجريانهاي برانداز:گروههاي سيار امربه معروف و نهي از منكر سيار انصار حزب الله از روز يكم تير ماه كار خود را نه تنها در تهران بلكه در كل كشور آغاز كرده اند كه خبر آن روي پايگاه خبري انصار حزب الله منتشر شده بود. درحالي كه همه رسانه هاي ياد شده در متن گزارش خود به محتواي آن خبر اشاره كرده اند اين سوال از اذهان عمومي مطرح مي شود. اگر امربه معروف و نهي از منكر لساني اينقدر در دل عده اي هراس افكنده چرا با ۱۸ روز وقفه دغدغه و تشویش به جان عده اي ديگر انداخت و آنان را به تقلاي مذبوحانه واداشت؟

كجاي قانون؟!

۲- به دور از هرگونه پيچيدگي و فلسفه بافي به سبك مغلطه گران بي‌منطق ياد شده اين سوال مطرح است كه كجاي قانون امربه معروف و نهي از منكر نياز به اخذ مجوز داشته است؟! حال با عطف به اين سوال معلوم الجواب ، سوال دومي به اين شرح مطرح است كه كجاي قانون آمده كه اگر اين فريضه الهي به صورت دستجمعي و سواره انجام شود غير قانوني است؟

خزعبلات و قسم جلاله

۳- تحليل‌گران از مرحله پرتی كه براي اثبات خزعبلات خود به فتواي امام خميني رجوع مي كنند و عمل به وظيفه شرعي حزب الله را حرام و مغاير منافع جمهوري اسلامي قلمداد مي كنند از كجا مي دانند كه آمران به معروف و ناهيان از منكر انصار حزب الله آموزش نديده اند و از كجا مطمئن هستند كه مفسده اي بر عمل آنان مترتب است كه وجوب بر ترك آن است؟!

همانطور كه در متن ذكر شد اين گشت ها در سرتاسر كشور مشغول به فعاليت هستند كي و كجا خبري در ارتباط با دعاوي مدعيان منتشر شده كه برخي اينچنين براي خطر هدم شرع و قانون سينه چاك مي كنند- آيا كسي كه براي اثبات دعوي سست خود قسم جلاله ياد مي كند معني اين قسم را مي داند- چنین افرادی آیا عملا پایبندی به شریعت و حلال و حرام آن دارند که در ژست یک مدعی ظاهر می‌شوند!

رويارويي با رئيس‌جمهور

۴- از تنور تلاش براي قرار دادن حزب الله در مقابل رئيس جمهور و دولت آبي براي كسي گرم نمي شود همانطور كه در طول ۵/۵ ماه توقيف ناجوانمردانه يالثارات گرم نشد. پس بهتر است براي سد كردن راه آمران به معروف و ناهيان از منكر فكر ديگري كنيد.

نه ضابط ؛ نه مامور

۵- گروههاي امر به معروف وناهي از منكر سيار نه ضابط قضائي هستند و نه مامور به بگير و ببند كه نياز به كسب اجازه از كسي داشته باشند.آنان جمعي دغدغه مند هستند كه در اين وانفساي لجام گسيختگي فساد و فحشا در معابر براي اقامه فريضه واجب الهي قيام كرده اند و هزينه آن را نيز به جان خريده اند كه تاريخ همين چند ساله شاهد محكمي بر مظلوميت آمران به معروف و ناهيان از منكر است.

كي وكجا مردم به نظام بدبين مي‌شوند؟!

۶- بدبيني به نظام و انقلاب زماني در بين مردم ايجاد مي شوند كه عده اي آزادانه و بدون ترس از مجازات ، احكام الهي را در محدوده تحت سيطره حكومت جمهوري اسلامي زير پا لگد مال مي كنند و هيچ كس از عسس گرفته تا افراد عادي از او نمي پرسند خرت به چند من؟!

حزب‌الله همیشه در میدان

۷- حزب الله مأمور معذور نیست كه با برپا شدن گرد و خاك مغلطه احیاناً او را منفعل و یا از صحنه به در کرد.

عضوگيري در روز ۲۱ تير ماه

۸- در راستاي بند ۷ به اطلاع مغلطه گران خیالباف مي رساند كه روز ۲۱ تير ماه كه خار تجمع حزب الله در اعتراض به عملكرد رسانه ملي به چشم دشمنان فرو رفت ، تنها به شعار دادن نگذشت . مطلع باشيد كه يكي از كارويژه هاي انصار در اين روز جذب براي فعاليت در گروههاي سيار امر به معروف و نهي از منكر بود تا به اذن و فضل الهي عمل به اين فريضه را وسعت بخشيده و معابر را از لوث وجود مظاهر فسق پاك كنيم.

«ياحسين» و «يا زينب»
۹- بدينوسيله به اطلاع خواهران و برادران مي رساند: ستاد اجرايي انصار حزب الله به منظور تكميل و گسترش گروههاي سيار امر به معروف و نهي از منكر زباني كه زير نظر اين موسسه سازماندهي مي شوند عضو مي پذيرد. براين اساس برادران داوطلب شعار «ياحسين» و خواهران متقاضي شعار «يا زينب» را به شماره ۳۰۰۰۵۶۹۲ پيامك نمايند.
خداوند تعالی مددکار همه باشد

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه