زمان بارگزاری این صفحه: 1:29 AM UTC

منوچهر جمالی عضو جدید شورای رشت می شود

پس از انتخاب کاظمی به عنوان شهردار رشت از طرف شورای چهارم ، در صورت تایید این انتخاب از طرف وزارت کشور ، منوچهر جمالی به عنوان جایگزین کاظمی ، عضو جدید شورای رشت خواهد شد.

به گزارش صدای گیلان ،  سرانجام شهردار جدید رشت انتخاب شد و حساسیت ها درخصوص اینکه چه کسی بر کرسی صدارت شهرداری رشت می نشیند به پایان رسید.

مسعود کاظمی لیچائی عضو شورای دوره چهارم رشت با رای ده تن از اعضا به عنوان شهردار جدید این کلانشهر انتخاب شد تا جایگزین محمدابراهیم خلیلی شصت و سومین شهردار رشت شود.

طبق روال قانونی کاظمی لیچائی برای نشست بر کرسی شهرداری رشت باید از عضویت شورای شهر استعفا دهد و پس از آن رییس شورای شهر اسلامی کلانشهر رشت باید در نامه ای رسمی به استاندار گیلان از وی به عنوان شهردار انتخابی شورا نام ببرد تا استاندار گیلان بطور رسمی کاظمی لیچائی را به وزارت کشور معرفی نماید و پس از طی روند قانونی و تائید صلاحیت توسط وزارت کشور مسعود کاظمی لیچائی رسما به عنوان شصت و چهارمین رشت معارفه خواهد شد.

اما با رفتن کاظمی از شورا شهر رشت عضو علی البدل شورا به عنوان جانشین کاظمی بطور رسمی وارد شورای شهر خواهد شد.

هم اکنون منوچهر جمالی سوسفی , حجت جذب , قربانعلی الماسخاله , حسن کریمی کرنق , حسین میربلوک لیچائی , محمد عزیزی و مرتضی احمدی سراوانی , هفت عضو علی البدل شورای اسلامی کلانشهر رشت هستند و طبق قانون پس از پذیرش استعفای کاظمی باید منوچهر جمالی بطور رسمی عضو اصلی شورای دوره چهارم رشت شود.

دکتر منوچهر جمالی سالها بعنوان پزشک درمانگاه و اورژانس مرکز آموزشی درمانی پورسینای رشت فعالیت داشته است./دیار میرزا

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “منوچهر جمالی عضو جدید شورای رشت می شود”

  1. علی نوشته است:

    با سلام من امید زیادی دارم دکتر جمالی بعلت روحیه انسان دوستی و پزشک بودن برای بهداشت و درمان شهر رشت بسیار مفید باشند من از روحیه ایشان از نزدیک آشنا هستم و مطمئن هستم فقط برای خدمت به خلق خدا ÷ا جلو گذاشته است حتما: به اوزژانس بیمارستان پورسینا سر بزنید خودتان از نزدیک فعالیت ایشان را از روی انسان دوستی ببینید
عناوین ویژه