زمان بارگزاری این صفحه: 2:41 PM UTC

مهندس چراجي به عنوان راهدار نمونه راه و شهرسازي گيلان معرفي شد.

صدای گیلان – راهدار نمونه اداره كل راه و شهرسازي گيلان به مناسبت هفته حمل و نقل و راهداري، معرفي و از سوي معاون وزير و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي تجليل شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان و به نقل از روابط عمومي راه وشهرسازي گيلان،  مهندس فريبرز چراجي رئيس اداره ماشين آلات راه وشهرسازي گيلان به دليل ثبت خدمات ارزنده در كارنامه خدمتي خويش، موفق به كسب اين عنوان در سال جاري شد.

بر اساس اين گزارش، در لوح تقدير آقاي مهندس چراجي كه از سوي معاون وزير راه و شهرسازي و رئيس سازمان راهداري و حمل و نقل جاده اي به وي اعطا شده است، ضمن تبريك روز راهدار، از خدمات شايسته وي در در طول دوران خدمتش تقدير شده است.

گفتني است هرساله به مناسبت هفته حمل ونقل وراهداري وبا هدف تجليل از دست اندركاران تلاشگر اين حوزه مراسمي از سوي مجموعه وزارت راه وشهرسازي برگزارميگردد كه درآن راهداران نمونه كشوري معرفي واز زحمات آنها تجليل مي گردد.

لازم به ذكر است مهندس چراجي بمدت 9ماه رياست اداره ماشين آلات راه وشهرسازي استان را برعهده دارد،وي قبل ازتصدي اين پست معاونت راه وشهرسازي شهرستان رشت را عهده دار بوده است.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه