زمان بارگزاری این صفحه: 5:06 AM UTC

موج طلاق‌ها در غرب بدنبال یک هک ساده/ شاید نام همسر شما در فهرست ۳۷میلیون خائن باشد!

هکرها بانفوذ در سرور سایت اشلی مدیسون توانسته‌اند ضمن انتشار نام ۳۷ میلیون زن و شوهر خائن که برای رابطه جدید با فرد موردعلاقه خود قرار می‌گذاشتند، غوغای اخلاقی جدیدی در غرب ایجاد کنند.

موج طلاق‌ها در غرب بدنبال یک هک ساده

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

هکرها بانفوذ در سرور سایت اشلی مدیسون توانسته‌اند ضمن انتشار نام ۳۷ میلیون زن و شوهر خائن که برای رابطه جدید با فرد موردعلاقه خود قرار می‌گذاشتند، غوغای اخلاقی جدیدی در غرب ایجاد کنند.

 

به گزارش خبرآنلاین، اسامی، مشخصات کارت‌های اعتباری و جزییات اخلاقی افرادی که دنبال ازدواج موقت و البته غیرقانونی می‌گشتند با هک سایت اشلی مدیسون لورفته و این موضوع باعث ایجاد تنش‌های جدید اخلاقی در کشورهایی شده است که از این سایت استفاده می‌کرده‌اند.

 

گفته می‌شود اگر متضررین، مالک سایت یعنی شرکت Avid Life Media را تحت تعقیب قضایی قرار دهند، ۱٫۵ میلیارد دلار جریمه در انتظار مالکان سایت است و اولین کیس طلاق به نوشته تایمز{لینک} پس از لو رفتن اطلاعات کاربران سایت از سوی همسر یکی از اعضاء رسمیت یافته است و باید منتظر کیس‌های بیشتری بود.

 

زنی اهل سنت لوئیس درمیسوری ادعا کرده که ۱۹ دلار پرداخت کرده تا اطلاعات شخصی‌اش در این سایت پاک شود اما ظاهراً این اتفاق نیفتاده و اینک از مالک سایت شکایت کرده است.

 

یک شرکت امنیتی در فرانسه با بررسی آدرس ایمیل‌ها اسامی ۱۲۰۰ کاربر عربستانی را پیداکرده که عضو این سایت شده و ممکن است با اعدام روبرو شوند!

 

در تصویر زیر ۳۷ میلیون عضو سایت را می‌بینید که از کدام کشورها هستند و همسرانشان شروع به جستجو برای یافتن خائنین احتمالی کرده‌اند. (بیش از ۱٫۲ میلیون انگلیسی عضو سایت بوده و اکنون همسران انگلیسی دنبال یافتن مظنونین در خانه هستند!)

 

بیش از ۹٫۷ گیگ دیتا مربوط به ۳۷ میلیون کاربر روی اینترنت منتشر شده که می‌توان اسامی خائنین را جستجو کرد و عکس زیر نمونه ای از اسامی را در سایت مذکور نشان می‌دهد.

موج طلاق‌ها در غرب بدنبال یک هک ساده
۲

مطالب بیشتر؛

  • انتخابات شورای دانش آموزی، مشق مردم سالاری دبیرستان پسرانه فردوسی شهرستان بندرانزلی هم قدمت دانشگاه تهران است سال 1313 خورشیدی که سالها خاطره از نوجوانان دیروز و مردان امروز در طیفی وسیع از سن و سال دارد، امروز اما خنده ها و شیطنت ها رنگ و بوی دیگری […]
  • «حسین ابراهیمیان» معاون فرهنگی ارشاد گیلان شد. با صدور حکمی از سوی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، حسین ابراهیمیان به عنوان معاون فرهنگی ارشاد استان معرفی شد.
  • سرطان حنجره مرتضی پاشایی را خاموش کرد. چنبره سهمگین سرطان انگار پر زور تر بود و در نهایت نفس های این خواننده محبوب به بند امد و حنجره اش برای همیشه خاموش شد.طبق خبرها پیکر او را به سردخانه منتقل کرده اند و طبق برنامه پیکر او در روز یکشنبه 25 ابان ،قبل از ظهر از مقابل تالار وحدت تشییع خواهد […]
  • تأیید نهایی گروه، شرط ثبت نام در کاروان های عمره صدای گیلان - ثبت نام در کاروان های عمره در روزهای پنج شنبه، جمعه و شنبه منوط به تأیید نهایی شدن گروه های تشکیل شده در سامانه فاخر می باشد.
  • تغییر سرفصل دروس معماری و شهرسازی صدای گیلان؛ دکتر عبدالحمید نقره کار ، رئیس کارگروه معماری و شهرسازی شورای تحول و ارتقای علوم انسانی ، از تغییر 50 الی 60 سرفصل از دروس رشته های معماری و شهر سازی خبر […]


عناوین ویژه