زمان بارگزاری این صفحه: 9:00 AM UTC

موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از دولت گفت؛ موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است ورسانه‌ملی ازطریق برجسته کردن نقاط قوت دولت و نظام سعی می‌کند برنامه‌های امیدوار کننده پخش کند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از دولت گفت؛ موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است ورسانه‌ملی ازطریق برجسته کردن نقاط قوت دولت و نظام سعی می‌کند برنامه‌های امیدوار کننده پخش کند.

به گزارش  تسنیم ، محسن نصرپور ظهر امروز در دیدار با استاندار گیلان مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با ارائه گزارشی از فعالیت این مرکز به چهار برابر شدن پروژه‌های عمرانی دهه‌ی مبارک فجر اشاره کرد و اظهار داشت: این موفقیت که از طریق صدا و سیمای استان نیز به اطلاع مردم رسید نشان از خدمات دولت و تلاشهای دلسوزانه‌ی استاندار محترم و مدیران استان است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از دولت گفت : موفقیت رئیس جمهوری موفقیت نظام است ورسانه‌ملی ازطریق برجسته کردن نقاط قوت دولت و نظام سعی می‌کند برنامه‌های امیدوار کننده پخش کند.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان گفت: بر همین اساس صدا و سیما علاوه بر این رسالت و بیان مسائل و مشکلات مردم و اطلاع رسانی از خواسته های آنان به برجسته سازی عملکرد دولت در گیلان می‌پردازد.

نصرپور با بیان اینکه این رسانه یا رویارو مسئولان در خدمت به مردم و توسعه‌ی استان گفت: در برنامه های صدا و سیمای استان به هیچ وجه به دنبال تخریب نیستیم چرا که اینکار را از نظر قانونی، عقلی و شرعی نادرست می‌دانیم.

وی افزود: ما معتقدیم در راستای تقویت امنیت ملی، امید مردم و مشارکت آنان در عرصه های مختلف انقلاب با حفظ استقلال رسانه باید تعامل سازند و با مسئولان داشته باشیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز گیلان با اشاره به اینکه این مرکز براساس ارزیابی‌های انجام شده جزو مراکز موفق کشور است که برنامه‌های مختلف آنان جوایز ملی و بین المللی متعددی را کسب کرده‌اند، گفت: حضور در صحنه‌های مختلف انقلاب بویژه راهپمایی‌ها و انتخابات و عزاداری‌های ماه محرم و صفر، هفته‌ی دولت، دهه‌ی مبارک فجر، هفته‌ی دفاع مقدس و کمک به افزایش قدرت بسیج کنندگی مردم در مناسبت‌های مختلف از جمله اقدامات صدا و سیمای استان است.

نصرپور، تولید آثار فاخر سینمایی و سریال و پخش از شبکه‌های سراسری و ملی، تقویت گویش‌های محلی، توجه به توانمندی‌های گیلان، پرداخت حرفه‌ای، هدفمند و همه جانبه به آسیب‌های اجتماعی را از دیگر اقدامات صدا و سیمای مرکز گیلان دانست.

وی با بیان اینکه 96 درصد جمعیت شهری استان از سیگنال رسانی دیجیتال بهرمند هستند،گفت: 5 شهر استان هنوز از این امکان برخوردار نیستند که با کمک دولت می‌توانیم به این شهرها نیز نیز سیگنال رسانی کنیم.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه