زمان بارگزاری این صفحه: 6:22 PM UTC

نائب قهرمانی شناگر نوجوان گیلانی در مسابقات جهانی آمریکا

شناگر نوجوان گیلانی نائب قهرمان مسابقات المپیک ویژه ۲۰۱۵ آمریکا شد .

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

مهیار پیله ورجاوید ،  شناگر گیلانی که به همراه کاروان ورزشی ایران ، برای شرکت دررقابت هایالمپیکویژه ۲۰۱۵ روز سه شنبه سی ام تیرماه راهی کشور آمریکا محل برگزاری این رقابت ها شده بود توانست به مقام دوم دست یابد .

 

این ورزشکار شایسته گیلانیتوانست مدال نقره ماده ۲۵متر کرال پشت را از آن خود نماید.

 

این رقابتها در حال برگزاری است و مهیارپیله ورجاوید در سایر مواد شنا نیز رقابت خواهد کرد.

 

چهارمین دوره المپیکویژهاز سوم الی ۱۱ مرداد ماه سال جاری با حضور حدود هفت هزار ورزشکار از سراسر جهان در لس آنجلس آمریکا برگزار می شود و ایران نیز به همراه ۳۲ ورزشکار رشته های مختلف ورزشی از دیگراستان ها در آنجلس آمریکا حضور پیدا کرده است.( روابط عمومی  هیئت شنای گیلان؛ سمیه عظیمی)

مطالب بیشتر؛

  • چراغ نفتی باعث آتش سوزی خانه روستایی در آستانه/ عکس آستانه - صدای گیلان؛ یک باب خانه روستایی واقع در روستای لشکام بخش مرکزی آستانه‌اشرفیه طعمه حریق شد و کاملاٌ در آتش سوخت.
  • امیرکبیر به قتل رسید در روز ۱۸ دی سال ۱۲۳۰ هجری شمسی، میرزا تقی‌خان امیرکبیر صدراعظم ایران در دوره ناصرالدین شاه قاجار، به دستور شاه به قتل رسید.
  • خویشاوندی شیعه و سنی در منطقه شمال گیلان مناطق سنی‌نشین استان گیلان را به ترتیب رضوانشهر ٨٠هزارنفری با ٧٠درصد اهل تسنن، تالش ٥٥هزارنفری با ٥٠درصد اهل تسنن و آستارای ٩٠هزارنفری با ٣٠درصد اهل‌تسنن تشکیل […]
  • برخورد جدی با پزشکان متخلف در اخد تعرفه غیر واقعی صدای گیلان - معاون دانشگاه علوم پزشکی گیلان، از طرح برخورد جدی با پزشکان متخلف در اخذ تعرفه های ناعادلانه و غیر واقعی خبر داد.
  • دلایل تشکیل القاعده شاخه شبه جزیره هند صدای گیلان، به نظر می رسد با حضور پر سرو صدای "داعش" و البته رییس مرموز آن البغدادی ، در چند سال اخیر باعث به حاشیه رانده شدن القاعده شده باشد. داعش که از عملکرد خونبار ان در سوریه و بغداد همگان خبر دارند ، طبق گزارشها حالا بزرگترین و سرمایه دارترین گروه تروریستی در جهان است. حال شاید […]


عناوین ویژه