زمان بارگزاری این صفحه: 7:43 PM UTC

نتایج انتخابات هیئت رئیسه انجمن اسلامی دانشگاه آزاد لاهیجان شنبه اعلام می‌شود

محمد پورعلی عصر امروز در جریان برگزاری انتخابات هیئت رئیسه انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان اظهار کرد: سرنوشت احزاب و تشکل‌ها در کشور ما با ناکامی، تزلزل و بعضاً نابودی همراه بوده است. وی افزود: همین امر موجب شده تا ما امروز بدون یک جریان اصیل و مداوم تشکیلاتی در کشور باشیم. عضو […]

محمد پورعلی عصر امروز در جریان برگزاری انتخابات هیئت رئیسه انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان اظهار کرد: سرنوشت احزاب و تشکل‌ها در کشور ما با ناکامی، تزلزل و بعضاً نابودی همراه بوده است.

وی افزود: همین امر موجب شده تا ما امروز بدون یک جریان اصیل و مداوم تشکیلاتی در کشور باشیم.

عضو هیئت رئیسه انجمن اسلامی واحد لاهیجان با اشاره به ناکامی جریان منظم تشکیلاتی در کشور گفت: میل و رغبت به کار تشکیلاتی سیاسی به شدت کمرنگ شده و بدون تردید تداوم چنین امری خسارات جبران‌ناپذیری به روند توسعه سیاسی وارد می‌کند.

وی گفت: در جهان امروز وجود احزاب و انجام فعالیت‌های تشکیلاتی در زمینه های مختلف اجتماعی به‌ویژه در عرصه سیاسی برای تداوم حیات سیاسی یک جامعه بدیهی قلمداد می‌شود.

عضو هیئت رئیسه انجمن اسلامی واحد لاهیجان ادامه داد: در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران نیز شاهد توجه جدی به مقوله تحزب در جامعه سیاسی هستیم که نشان دهنده اهمیت احزاب در ساختار سیاسی نظام مردم‌سالار دینی است.

پورعلی خاطرنشان کرد: در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران تحزب و کار تشکیلاتی به عنوان میثاق ملی و یادگار جاودان امام راحل و شهدای گرانقدر انقلاب تاکید شده و وجود آنها به رسمیت شناخته شده است.

این عضو هیئت موسس در پایان درباره انتخابات هیئت رئیسه انجمن اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان یادآور شد: نتایج انتخابات مذکور روز شنبه هفته آینده اعلام و پس از آن منتخبان دانشجویان معرفی می‌شوند./فارس

 

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه