زمان بارگزاری این صفحه: 12:18 PM UTC

نجات 18خودروي گرفتار در برف در منطقه اسالم به خلخال

حمل و نقل؛ 18 خودروي گرفتار در برف نجات يافتند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با تلاش نيروهاي راهداري ، مسافران و خودروهاي گرفتار در برف نجات يافتند.

در اغازين روزهاي بهار، بارش برف در منطقه اسالم به خلخال، مسافران نوروزي را غافلگير كرد بطوريكه ساعتها بدون تجهيزات كافي در ميانه راه معطل ماندند.

 

رئيس راه وشهرسازي تالش بااعلام اين خبرگفت:بارش برف در اين محور كوهستاني به حدي بود كه از سمت خلخال به مدت3 ساعت مسدود اعلام شد و15خودروي عازم به مقصد در ميانه راه گرفتار شدند.

 

وي افزود:پس از آگاهي از غافلگيري مسافران در برف، نيروهاي راهداري به محل اعزام وبا نصب زنجير چرخ وبكارگيري تجهيزات مورد نياز، 15 خودرو وسرنشينان انها را نجات دادندتا پس اسكان موقت وآگاهي از بازگشايي مسير به راه خود ادامه دهند.

 

مهندس بازلي همچنين از نجات سرنشينان 3خودرو در محور اسالم به خلخال خبردادوگفت:درمسيرانحرافي اين محوركه به تفرجگاهي منتهي مي شد،سرنشينان 3 خودرو كه به قصدتفريح و استراحت شب را به صبح رسانده بودند در صبح روز دوشنبه سوم فروردين با حجم زيادي از برف وكولاك مواجه شدند كه پس از تماس با اداره كل راه وشهرسازي گيلان جمعي از راهداران شهرستان تالش به منطقه اعزام شده وپس از تلاش چندين ساعته نيروي راهداري، در سلامت كامل نجات يافتند.

 

لازم به ذكر است محور اسالم به خلخال از محورهاي كوهستاني وگردشگري استان محسوب مي شود كه به دليل دارا بودن جاذبه هاي بكر طبيعي همواره پذيراي مسافران وگردشگران است.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه