زمان بارگزاری این صفحه: 1:53 PM UTC

ندیمی؛ مصر هستیم تا پرسپولیس و استقلال واگذار شوند.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس با اشاره به اینکه هیچ منع قضایی برای واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال وجود ندارد افزود؛مجلس و وزارت ورزش و جوانان تاکید دارند که تا پایان ماه جاری این دو باشگاه به بخش خصوصی واگذار شوند.

به گزارش صدای گیلان ، عضو فراکسیون ورزش مجلس تاکید کرد : منعی در خصوص واگذاری باشگاه ها به اشخاص حقیقی وجود ندارد اما معتقدیم اگر باشگاه به صورت تعاونی بوده و به اشخاص حقوقی واگذار شود نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.

ایرج ندیمی ، با بیان اینکه مرجع قضایی نمی تواند مانع اجرای حکم قانونی شود، گفت: مرجع قضایی نمی تواند درباره واگذاری باشگاه ها نظر دهد و اگر مشکل میزان طلب ها یا بدهی هایی باشگاه های مورد نظر است، پرداخت ها دراین زمینه باید بعد از واگذاری پرسپولیس و استقلال صورت گیرد.

نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی  در گفتگو با خانه ملت با بیان اینکه مرجع قضایی نمی تواند حکم قانونی را متوقف کند، یادآور شد: مراجع قضایی تنها می توانند در تفهیم مصادیق، صلاحیت ها و یا بروز کلاهبرداری های احتمالی ورود کند و سایر مسائل مربوط به سازمان خصوص سازی است.

وی در ادامه با تأکید بر لزوم واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال تا پایان آذرماه، گفت: ما در مجلس و وزیر در وزارت ورزش و جوانان مصر هستیم تا پایان ماه جاری هر دو باشگاه واگذار شوند.

عضو فراکسیون ورزش مجلس در پایان در خصوص نحوه واگذاری دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به شخص حقیقی یا حقوقی، خاطرنشان کرد: منعی در خصوص واگذاری باشگاه ها به اشخاص حقیقی وجود ندارد اما معتقدیم اگر باشگاه به صورت تعاونی بوده و به اشخاص حقوقی واگذار شود نتیجه بهتری به دنبال خواهد داشت.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه