زمان بارگزاری این صفحه: 12:53 PM UTC

نزاع خونین دو راننده با داس در پایانه مسافری ماسوله

نزاع دو راننده با داس در پایانه مسافری ماسوله منجر به شکستن سر یکی از آنها و بازداشت دیگری شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

نزاع دو راننده با داس در پایانه مسافری ماسوله منجر به شکستن سر یکی از آنها و بازداشت دیگری شد.

 

بین دو راننده مینی‌بوس پایانه مسافری فومن‌ ـ‌ ماسوله پیش از ظهر امروز نزاعی رخ داد و یکی از رانندگان با داس ضربه سنگینی را به سر راننده دیگر وارد کرد و موجب شکستن سر و خونریزی شدید وی شد.

 

راننده مجروح بلافاصله به بهداری ماسوله منتقل شد اما این مرکز درمانی با امکانات کم پس از تزریق سرم او را به بیمارستان فومن منتقل کرد و مجروحیت راننده مذکور به قدری بود که بیمارستان فومن نیز کاری جز انتقال او به مرکز درمانی رشت نتوانست انجام دهد.

 

راننده بیهوش برای انجام تصویربرداری و سی‌تی‌اسکن به یکی از بیمارستان‌های رشت منتقل شد و وضعیت نامناسبی دارد ضمن اینکه فرد ضارب نیز بازداشت شده است.

 

به گفته شاهدان صحنه و تعدادی از رانندگان پایانه مذکور، در خودروی فرد ضارب مواد مخدر از نوع شیشه و روانگردان پیدا و موضوع در کلانتری ماسوله صورت‌جلسه شد.

 

با توجه به اینکه تمام رانندگان پایانه‌های مسافری باید از نظر اعتیاد سالم باشند موضوع درگیری دو راننده پایانه مسافری و کشف مواد مخدر از مینی‌بوس به عنوان وسیله نقلیه عمومی قابل تأمل است و به نظر می‌رسد اداره‌کل پایانه‌های حمل و نقل گیلان باید نظارت بیشتری در این زمینه داشته باشد تا حوادث مذکور تکرار نشود.

 

منبع: فارس

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه