زمان بارگزاری این صفحه: 2:39 PM UTC

نشست جمعی از اعتدالگرایان گیلان با مدیرکل سیاسی استانداری

صدای گیلان – جمعی از اعتدال گرایان استان گیلان با محوریت روسای ستاد دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در نشستی با علی اکبر پراوزان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان شرکت کردند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

جمعی از اعتدال گرایان استان گیلان با محوریت روسای ستاد دکتر حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری در نشستی با علی اکبر پراوزان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان شرکت کردند.

به گزارش گیلانشهر هر یک از اعضای ستاد روحانی در جریان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در گیلان در دیدار با مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان به بیان دغدغه ها و مشکلات پیش روی استان پرداختند و خواستار توجه بیشتر مدیران دولت تدبیر و امید به وعده های مطروحه به مردم در حوزه های مختلف شدند.

پراوزان هم بعد از شنیدن اظهارات فعالین اعتدالگرای استان با تقدیر از فعالیت های گروهها و طیف های مختلف فکری در چارچوب قانون خواستار حضور مستمر آنها در عرصه برای بیان مشکلات و یافتن راهکارها شد.

مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری گیلان تاکید کرد که نباید بین حامیان دولت تدبیر و امید و دستگاهای اجرایی فاصله ایجاد شود و این افراد باید باید همشیه در عرصه حاضر باشند و دولت را حمایت کنند.

پراوزان در این ارتباط به برگزاری انتخابات مجلس در سال آینده اشاره کرد و گفت برای برگزاری انتخاباتی با مشارکت حداکثری به حضور تمام طیف ها نیازمندیم و نمایندگان دولت تدبیر و امید به فعالان اعتدالگرا در این ارتباط امیدوارند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه