زمان بارگزاری این صفحه: 8:59 PM UTC

نشست فرماندار رودسر با نماینده سرمایه گذار بخش خصوصی و شرکت چینی

با مشارکت شرکت راه ساختمان بلند طبقه و استفاده از فاینانس شرکت های چینی روند سرمایه گذاری در این شهرستان رشد قابل توجهی خواهد کرد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار رودسر گفت: با مشارکت شرکت راه ساختمان بلند طبقه و استفاده از فاینانس شرکت های چینی روند سرمایه گذاری در این شهرستان رشد قابل توجهی خواهد کرد.

 

امیر جانبازی رودسری افزود: این سرمایه گذاران برای مشارکت در پروژه های مطرح شهرستان در حال حاضر روند مذاکره را طی می کنند.

 

وی با بیان این مطلب که در این زمینه نشستی با معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی استانداری گیلان صورت گرفت و پروژه های مورد نظر براساس اولویت در آن جلسه مطرح و برنامه ریزی شد.

 

جانبازی رودسری پروژه های مشارکتی با حضور سرمایه گذاران را به ترتیب ؛ ساخت سایت نفتی سردار جنگل، آبگیری سدپلرود و زیر سازی و تکمیل جاده کلاچای رحیم آباد به قزوین دانست و گفت: این سه پروژه برای مشارکت سرمایه گذاران با استفاده از فاینانس کشورهای خارجی معرفی شده است.

 

فرماندار رودسر از مشارکت فعال و جدی سرمایه گذاران برای سایت نفتی سردارجنگل با نمایندگان شرکت نفت خزر خبر داد و افزود: این مشارکت می تواند روند ساخت و تکمیل این پروژه ملی را با سرعت بیشتری همراه کند.

 

وی با اشاره به روند مثبت در مذاکرات هسته ای ، شهرستان رودسر را جزو شهرستان های پیشتاز در جذب سرمایه گذاری دانست.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه