زمان بارگزاری این صفحه: 3:43 AM UTC

نشست ماهانه شورای قضایی گیلان

صدای گیلان – احمد سیاوش پور رییس شورای قضایی استان گیلان در این نشست با اشاره به حساسیت های کاری سازمان قضایی نیروهای مسلح ، جایگاه آن را درسطح کشور بسیار مطلوب بیان کرد.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

احمد سیاوش پور رییس شورای قضایی استان گیلان در این نشست با اشاره به حساسیت های کاری سازمان قضایی نیروهای مسلح ، جایگاه آن را درسطح کشور بسیار مطلوب بیان کرد.

نشست ماهانه شورای قضایی گیلان

به گزارش روابط عمومی دادگستری گیلان نشست شورای قضایی استان با حضور رئیس کل دادگستری استان و اعضای شورای قضایی در سازمان قضایی نیروهای مسلح استان گیلان برگزار گردید.

 

احمد سیاوش پور در جلسه شورای قضایی استان گیلان که به میزبانی سازمان قضایی استان برگزار شد، گفت: سازمان قضایی در بحث پیشگیری ازوقوع جرم با برگزاری کلاس های آموزش مسائل قضایی وحقوقی و برگزاری مجامع استانی پیشگیری از وقوع جرم، تخصصی عمل نموده است.

 

وی سازمان قضایی نیروهای مسلح را یکی ازسازمان های با وجهه و با صلابت قوه قضائیه برشمرد و افزود: نهادهایی که وظیفه تامین امنیت را برعهده دارند باید ناظری مقتدر داشته باشند .

 

رئیس شورای قضایی استان در ادامه با اشاره به نقش حساس و مهم سازمان قضایی نیروهای مسلح عملکرد مطلوب و با صلابت این سازمان در استان را مناسب و با کیفیت ارزیابی نمودن و از موسوی رئیس سازمان فوق در استان تقدیر نمود.

 

وی با اشاره به حساسیت های کاری سازمان قضایی نیروهای مسلح نظارت بر جمعیت قابل توجه نظامی و انتظامی و امنیتی کشور را دارای ابعاد خاص خود دانست که با وجود نیروهای زبده و با صلابت موجود در این سازمان تا به امروز بخوبی محقق شده است.

 

سیاوش پور گفت: سازمان قضایی نیروهای مسلح کشورجایگاه بسیارخوبی درسطح کشور دارد و مسئولان آن نیز انسان های والا و صاحب نظری هستند و در بحران های چندسال اخیرکشور به خصوص انتخابات، مدیریت خوبی داشتند.

 

رییس کل دادگستری استا گیلان با اشاره به مصوبه اخیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در ادامه بررسی و تدوین سیاستهای کلی انتخابات ، خواستار رعایت همه جانبه قانون شد.

 

احمد سیاوش پور در ادامه با ابراز رضایت از افتتاح بند نسوان در شرق استان به مصائب امور زندان و نگهداری زندانیان اشاره کرد و ابراز امیدواری نمود با شرایط پیش بینی شده در قانون و بهره گیری از امکانات الکترونیکی نوین در آینده نزدیک بیش از پیش استان شاهد کاهش جمعیت کیفری باشد.

نشست ماهانه شورای قضایی گیلان

رئیس کل دادگستری استان در این نشست از تلاشهای بازرس کل استان و مدیر کل تعزیرات حکومتی گیلان در جهت اقدامات نظارتی بر مقوله رعایت موارد بهداشتی در مراکز تولید کننده مواد غذایی و رستوران ها در استان گیلان قدردانی نمود.

 

در پایان جلسه شورای قضایی استان مفیدی مدیر کل ثبت اسناد و املاک گیلان گزارشی از تسریع در ارائه خدمات ثبتی ارائه نمود. در ابتدای این نشست نیز حجت الاسلام والمسلمین میرمحمدی معاون قضایی رییس کل دادگستری استان گیلان در امور شوراهای حل اختلاف به فرزاهایی از نامه حضرت علی (ع) به مالک اشتر اشاره نمود و همه مدیران را دعوت به مطالعه سیره اهل بیت و عمل به آن دعوت نمود.

پس از پایان جلسه ماهانه شورای قضایی استان گیلان احمد سیاوش پور از بخشهای قضایی و اداری سازمان قضایی نیروهای مسلح ااستان گیلان نیز بازدید نمودند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه