زمان بارگزاری این صفحه: 10:39 PM UTC

نشست مشورتی فرماندار فومن با دهیاران این شهرستان

صدای گیلان – نشست مشورتی فرماندار شهرستان فومن با دهیاران این شهرستان ظهر امروز برگزار شد.

به گزارش صدای گیلان ، فرماندار فومن در این نشست ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن میلاد پیامبر اکرم (ص) آغاز و هفته وحدت گفت:امیدواریم وحدت موجود در کشور عزیزمان که به برکت خون شهدا به وجود آمده است استمرار داشته باشد.

اسماعیل قربانزاده  به افزایش قیمت نان اشاره نمود و افزود: از شروع به کار دولت آقای دکتر روحانی تا یک ماه قبل هیچگونه افزایش قیمت نانی در کشور نداشته ایم.
وی افزود:دولت 11هزار میلیارد تومان یارانه برای نان پردخت میکرد که رقم بسیار زیادی بود.

قربانزاده افزود: سیاست دولت این است که نانوایی های آزاد پز افزایش پیدا کند و باید اجرایی شود.

وی افزود:در سال گذشته تخصیص اعتبارات بین 18 تا 20 در صد بود که امسال با همت دولت تدبیر و امید به میانگین 75درصد رسیده است.

فرماندار فومن از دهیاران خواست پیگیر پروژه های عمرانی در روستاهای خودشان باشند.

این مسول پسماند و زباله را یک معضل در روستاها برشمرد و افزود:جامعه و سلامتی مردم در خط است و همه باید همت کنیم تا این مشکل بزرگ که تمام جهان با آن مواجه است رفع گردد.

article (2)

قربانزاده تصریح کرد: تفکیک زباله در روستاها حتی با مشارکت تعداد کمی از خانوارها باید صورت گیرد.

وی به فرارسیدن فصل سرما اشاره کرد و افزود:در فصل زمستان قرار داریم و امکان به وجود آمدن شرایط بحرانی بارش برف و باران وجود دارد.

قربانزاده تصریح کرد:کارشناسایی ادوات و تجهیزات جهت مقابله با بحران در روستاها توسط دهیاران به خوبی صورت گرفته است.

فرماندار فومن به شخم زمستانه زمین های کشاورزی اشاره کرد و افزود:در روستاها برای شخم زمستانه تبلیغات توسط دهیاران صورت گیرد.

این مسول تأکید کرد: از امروز به فکر لایروبی انهار باشید و اگر کشاورزی نیاز به موتور پمپ دارد به جهاد کشاورزی مراجعه نماید و تصحیلات خرید دریافت کند.

وی به در پیش بودن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود:یک کمیته توسط دهیاران تشکیل شود و هماهنگی های لازم برای برگزاری جشن پیروزی انقلاب در شهرستان انجام دهند.

article (3)

قربانزاده تأکید کرد:پروژه هایی که در روستاها افتتاح و مورد بهره برداری قرار میگیرند به نام مبارک شهدای همان روستا نامگذاری شوند.

فرماندار فومن افزود:دولت در مورد تأمین سلامت جامعه تلاشهای بسیاری انجام داده است و از اینرو کلینیک تخصصی پزشکی فردا در شهرستان فومن افتتاح خواهد شد.

وی از شروع 60 کیلومتر آسفالت در شهرستان فومن خبر داد و افزود:براساس تفاهمنامه ی امضاء شده بنده و پیمانکار 60 کیلومتر از راه های روستایی فومن آسفالت خواهد شد.

قربانزاده تصریح کرد:دستگاه های آسفالت هفته آینده برای انجام این 60 کیلومتر آسفالت هفته آینده وارد شهرستان فومن میشوند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،نظر یا دیدگاهی وجود ندارد. برای “نشست مشورتی فرماندار فومن با دهیاران این شهرستان”

  1. عظیم قربانفکر نوشته است:

    با سلام خدمت مدیران بالاخص فرمانداری محترم .آیا وقت آن نرسیده که دهستان بزرگی که چندین روستای زیر مجموعه دارد و شاه راه رفت وامد اکثر وسایل نقلیه اس هم اکنون آسفالت وکو چه های غیر استاندارد با گودال های عمیق مورد بازنگری وروش گردد خصوصا جاده باشگاه گشت بسیار نامناسب بلحاظ سطح روگذر و آماده آسفالت میباشد .متاسفانه 400 متر جاده باشگاه ساخته. نميشود تا ورزشکاران مان براحتی تردد نمایند خصوصا خواهران.که باید فرماندار محترم توجه خاصی در این مورد داشته باشند انشااله.قربانی
عناوین ویژه