زمان بارگزاری این صفحه: 3:33 AM UTC

نصب تندیس زن نخ ریس و مرد نی نواز در ماسال

شهرداری ماسال طرح زیباسازی سطح شهر را با طراحی و نصب دو مجسمه زن نخ ریس و مرد نی نواز در یک سال گذشته ادامه داده است ضمن اینکه در کنار آن پروژه های رنگ آمیزی پل ها و جداول و پیاده رو سازی معابر عمومی را در دست اجرا دارد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرماندار ماسال اظهار داشت: در کمیته برنامه ریزی سال جاری بیش از ۹ میلیارد ریال اعتبار به پروژه های عمران شهری ماسال اختصاص یافته است.

 

محمود قاسم نژاد صبح امروز در دیدار با شهردار و اعضای شورای شهر ماسال با بیان اینکه در کمیته برنامه ریزی سال جاری مبلغ ۹ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال به شهرداری ماسال اختصاص داده شده است، افزود: تخصیص این میزان اعتبار به شهرداری در سطح شهرستان بی سابقه بوده است که البته این نشان از میزان اهمیت و توجه کمیته برنامه ریزی به امکانات مورد نیاز حوزه شهر است.

 

وی با توجه به تراکم جمعیتی بالای شهرها، خاطرنشان کرد: نیاز است در برنامه ریزی های مسئولان، نیازمندیهای شهری مورد توجه ویژه قرار گیرد.

 

فرماندار ماسال با اشاره به زیبایی های طبیعی شهر ماسال عنوان کرد: در شهر ماسال با چنین اقلیمی، اگر تنها یک سوم اقدامات لازم در زمینه روبنایی شهر صورت پذیرد، خلایی در زمینه زیباسازی محیط شهری وجود نخواهد داشت.

 

قاسم نژاد با بیان اینکه مدیران شهری باید با بهبود فضاهای شهری و امکانات گردشگری، ضمن فراهم آوردن امکانات مناسب برای شهروندان، زمینه جذب گردشگر و ارتقاء وضع اقتصادی عموم مردم را فراهم کنند، گفت: زیبا سازی شهر از جمله اقداماتی است که به ویژه باید در ورودی های شهر ماسال به آن توجه ویژه شود چرا که محل ورود مسافران و گردشگران به شهر از آن مسیر انجام می شود.

 

وی با تاکید بر رفع مشکلات ورودی های شهر های ماسال و شاندرمن ادامه داد: مطمئنا زیباسازی مناطق بکر و دست نخورده آسان تر و کم هزینه تر خواهد بود و می توان به خوبی شهرسازی جدید را در این مناطق گسترش داد.

 

فرماندار ماسال احداث میدان در چهارراه ورودی شهر و نصب یادمان خلبان شهید فرزانه را از جمله پروژه های قابل تقدیر شهرداری برشمرد و بر تسریع در اجرای این پروژه و رفع مشکلات پیش روی آن تاکید کرد.

 

قاسم نژاد با تاکید بر لزوم وجود برنامه و سیاست مدون در زمینه توسعه ی شهر گفت: در صورت وجود برنامه، توسعه فضاها و امکانات شهری به صورت ساختارمند و منظم تداوم خواهد داشت.

 

در ادامه این نشست ، شهردار ماسال نیز به ارائه گزارش عملکرد شهرداری و شورای شهر ماسال در یک سال گذشته پرداخت و گفت: شهرداری ماسال طرح زیباسازی سطح شهر را با طراحی و نصب دو مجسمه زن نخ ریس و مرد نی نواز در یک سال گذشته ادامه داده است ضمن اینکه در کنار آن پروژه های رنگ آمیزی پل ها و جداول و پیاده رو سازی معابر عمومی را در دست اجرا دارد.

 

باقر کاظمی تکمیل اولین زمین والیبال چمن مصنوعی گیلان و تکمیل رختکن ورزشی زمین فوتبال را از دیگر اقدامات شهرداری ماسال برشمرد و افزود: اقدامات خوبی هم برای آینده نزدیک برنامه ریزی شده است که از جمله آنها می توان به احداث پارک بانوان، احداث اقامتگاه چوبی برای گردشگران در منطقه بام سبز و توسعه پارک ساحلی اشاره کرد.

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه