زمان بارگزاری این صفحه: 8:37 AM UTC

نقش تقصیر عابران پیاده در زیر پل عابرپیاده

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه عابران پیاده موظف به استفاده از پل هستند، تصریح کرد: هرگونه حادثه‌ای به‌ویژه در زیر پل عابر پیاده رخ دهد نقش تقصیر برای آنها در نظر گرفته می‌شود.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

فرمانده پلیس راه گیلان از برخورد یک دستگاه خودرو با سه عابر پیاده در زیر پل عابر پیاده خبر داد.

 

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت استفاده از پل‌های عابر پیاده برای عابران را امری مهم و ضروری دانست و اظهار کرد: روز گذشته یک وسیله نقلیه با سه عابر در زیر پل عابر پیاده برخورد کرد که منجر به مصدومیت آنها شد.

 

وی با تاکید بر اینکه پل‌های عابر پیاده برای استفاده از عابران ساخته شده است، افزود: در حادثه‌ای که رخ داد، نقش تقصیر برای عابران پیاده در نظر گرفته شده است.

 

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه عابران پیاده موظف به استفاده از پل هستند، تصریح کرد: هرگونه حادثه‌ای به‌ویژه در زیر پل عابر پیاده رخ دهد نقش تقصیر برای آنها در نظر گرفته می‌شود بنابراین از عابران می‌خواهیم به قوانین توجه داشته باشند.

 

وی رعایت مقررات رانندگی را مورد تاکید رانندگان قرار داد و گفت: با توجه به ورود مسافران به گیلان ترافیک محورها بسیار متراکم است و اگر دقت لازم صورت نگیرد اتفاق ناخوشایندی رخ می‌دهد.

 

رستگار روزهای جمعه و شنبه گذشته را به لحاظ وقوع حوادث رانندگی را خوب ندانست و خاطرنشان کرد: از عابران و رانندگان می‌خواهیم مقررات را رعایت کنند.

 

وی همچنین از مسافران خواست تا در شرایط بارندگی از تردد در حاشیه رودخانه‌ها پرهیز کرده و خودروی خود را به حاشیه امن جاده هدایت کنند تا دچار حوادث احتمالی نشوند.

 

فرمانده پلیس راه گیلان درباره جابه‌جایی خودروهای حادثه‌دیده در مسیر راه، یادآور شد: در یکی از این موارد منجر به مرگ عابر پیاده شد بنابراین رانندگان در مواقع تصادف منجر به خسارت باید نسبت به جابه‌جایی خودرو و هدایت وسیله نقلیه خود به حاشیه جاده اقدام کنند.

 

وی تمام محورهای ارتباطی گیلان را باز اعلام کرد و متذکر شد: محدودیت ترافیکی در این ساعت گزارش نشده و رانندگان با احتیاط و رعایت سرعت مطمئنه رانندگی کنند.

 

مطالب بیشتر؛

  • 20 برند مشهور و ارزشمند دنیا در جهان کنونی برند ها خود دارای هویت هستند و خیلی از آنها با قدرت و تاثیر گذاری ای که دارند حتی هویت سازی کرده و ساختار منحصر به فرد خود را می سازند و خلاصه جهان زیستی جدیدی ای را بوجود می آورند.برخی از این شرکت ها از بسیاری از دولت ها و کشورها هم قوی تر و تاثیر […]
  • معاون فرماندار شفت:ساماندهی تاکسی ها از وظایف شهرداری است. صدای گیلان - حیدری نژاد: ساماندهي تاکسي ها و خودروهاي شخصي پلاک ويژه از وظايف ذاتي شهرداري است
  • دستور رییس جمهوری برای تسریع در شناسایی عاملان اسیدپاشی در اصفهان حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی پیش از این در دستورالعملی سه وزارتخانه کشور، اطلاعات و دادگستری را برای پیگیری مجدانه موضوع اسیدپاشی در اصفهان و شناسایی عامل یا عاملان و تامین امنیت شهروندان به عنوان مهمترین نیاز جامعه، مامور کرده […]
  • ارسال بیش از 110مقاله به دبیرخانه همایش ملی تالش شناسی دبیر علمی همایش ملی تالش شناسی ضمن تشکر از استقبال گسترده اساتید، پژوهشگران، کارشناسان و دانشجویان سراسر کشور از نخستین همایش ملی تالش شناسی، از ارسال بیش از 110 مقاله به دبیرخانه این همایش خبر داد. […]
  • متفاوت ترین کوچه تهران/ عکس کوچه لولاگر، کوچه کوچکی است در خیابان معروف نوفل لوشاتوی تهران و قدیمی‌ترین پیتزافروشی تهران نیز در آن قرار گرفته، اما این معروفیت‌ها نتوانسته ویژگی‌های قابل توجه و شاخص این کوچه را به خوبی نشان […]


عناوین ویژه