زمان بارگزاری این صفحه: 11:39 AM UTC

نمايشگاه بهاره شهرتالش از نيمه اسفند کار خود را شروع خواهد کرد

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري تالش در جلسه کارگروه برگزاري نمايشگاه بهاره عرضه مستقيم کالا گفت؛ در اين نمايشگاهها بايستي کالاها وارزاق با کيفيت و مطمئن به مردم عرضه شود.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

معاون سياسي و اجتماعي فرمانداري تالش در جلسه کارگروه برگزاري نمايشگاه بهاره عرضه مستقيم کالا گفت : در اين نمايشگاهها بايستي کالاها وارزاق با کيفيت و مطمئن به مردم عرضه شود.

به گزارش صدای گیلان، سيد جلال سيد محمدي با تاکيد بر اين که هدف از برگزاري اين گونه نمايشگاهها جلب رضايت مردمي وعرضه مستقيم کالا وارزاق توسط توليد ها با قيمت مناسب است گفت : : اين نمايشگاه با هدف تسهيل خريد مايحتاج عمومي براي شهروندان با شرايط مناسب در آستانه سال نو داير مي شود ومسئولين برگزاري بايد به اين معيارها توجه کنند .

وي گفت : با برنامه ريزي وانجام هماهنگي هاي لازم تصميم گرفته شده اين نمايشگاه در محل ميدان امام خميني (ره )شهر تالش برگزار واز نيمه اسفند ماه کار خود را شروع خواهد کرد.

معاون سياسي واجتماعي فرمانداري تالش تاکيد کرد با توجه به وضعيت جوي شهرستان واحتمال بارش برف وباران ووزش باد مسئولين برگزار کننده تدابير لازم را در اين خصوص اتخاذ نمايند.

سيد محمدي نبود مکان مناسب و ويژه براي برگزاري نمايشگاه در شهرستان را از جمله کمبود هايي دانست سالها است شهرستان را با چالش مواجه ساخته است
وي افزود : اختصاص و راه اندازي يک مکان ويژه براي نمايشگاههاي دائمي شهرستان يک اقدام لازم وضروري است.

رئيس اداره صنعت ومعدن وتجارت تالش نيز در اين جلسه گفت : نمايشگاه بهاره توليدي و توزيعي از روز 15 اسفند در محل ميدان امام خميني(ره ) اين شهرستان برپا مي‌شود.

سيد رسول موسوي گفت : اين نمايشگاه با هدف نظارت بر بازار عرضه و تقاضاي کالا و خدمات ، جلوگيري از کمبود عرضه و مقابله با تخلفات احتمالي به ويژه در حوزه‌هاي مربوط به کالا و خدمات پر مصرف اين ايام برگزار مي شود.

وي افزود : در اين نمايشگاه عرضه مستقيم کالاي بهاره اين شهرستان بيش از 150واحد صنفي توليدي و توزيعي از شهرستان ونقاط مختلف کشور شرکت کرده اند.

موسوي اضافه کرد : در اين نمايشگاه اقلام پر مصرف مورد نياز مردم به ‌ويژه پوشاک ، کيف و کفش ، آجيل و مواد غذايي و پروتئيني با تخفيف معادل پنج تا 20 درصد نسبت به قيمت ‌هاي مشابه در سطح بازار عرضه مي‌شود .

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ،


عناوین ویژه