زمان بارگزاری این صفحه: 7:09 AM UTC

نماینده اردبیل؛ نمایندگان قبلی و فعلی آستارا مجوز ساخت ویلا در حیران را تسهیل کرده‌اند

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی گفت: نمایندگان قبلی و فعلی آستارا از جمله مسئولانی هستند که مجوز ساخت ویلا در حیران را تسهیل کرده‌اند.

 پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

کمال‌الدین پیرموذن در واکنش به اظهارات نماینده مردم آستارا در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما اظهار کرد: معاون اول رئیس جمهور بازرس ویژه‌ای را برای بررسی زمین‌خواری‌ها و ویلا‌سازی‌های انجام شده در گردنه حیران اعزام کرده است.

 

وی افزود: مرحبا نماینده سابق آستارا و صفر نعیمی نماینده فعلی این شهر در مجلس از جمله مسئولانی هستند که مجوز ساخت ویلا در حیران را تسهیل کرده‌اند.

 

عضو فراکسیون محیط زیست مجلس گفت: این موضوع از طریق معاون رئیس جمهور در حال بررسی است و نتایج آن اعلام خواهد شد.

 

پیرموذن تاکید نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه اردبیل در پیگیری جدی موضوع تخریب گسترده طبیعت گردنه حیران و ویلا‌سازی‌های غیر‌مجاز را یادآور شد و بیان کرد: باید مسببان اصلی این تخریب‌ها و وضعیت ناگوار مشخص شده و به مراجع قضایی معرفی شوند.

 

وی ادامه داد: بنده از طریق این فراکسیون نیز فعالیت‌هایی را برای برخورد با متخلفان و همچنین حفظ و صیانت از گردنه حیران انجام داده و با تحقیق و تفحص از نمایندگان و مسئولان آستارا و منطقه در حال پیگیری این موضوع هستیم.

 

عضو مجمع نمایندگان استان اردبیل یادآور شد: تمام اتهامات وارد شده از طرف نماینده مردم آستارا کذب محض است و اصلاً چنین موضوعی صحت ندارد، چراکه بیشترین تخریب‌ها از طرف مسئولان استان گیلان انجام شده است.

 

پیرموذن تصریح کرد: اینکه این نماینده تمام گناهان و تقصیر‌های مسئولان استان گیلان و آستارا را به گردن استان همجوار اردبیل انداخته، نوعی فرافکنی است که قطعاً ما این اظهارات را از طریق مراجع قانونی پیگیری می‌کنیم تا بسیاری از حقایق روشن شود./ فارس

 

مطالب بیشتر؛یک نظر یا دیدگاه برای “نماینده اردبیل؛ نمایندگان قبلی و فعلی آستارا مجوز ساخت ویلا در حیران را تسهیل کرده‌اند”

  1. عسگر اردبيلي نوشته است:

    جواب … نماینده خود … استارا به زودی داده خواهد شد یاشاسن پیر موذن
عناوین ویژه