زمان بارگزاری این صفحه: 12:31 AM UTC

نماینده صومعه سرا؛سربلندی ملت ایران در برابر استکبار جهانی ثمره کار شهیدان است

رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه ملت ایران در مقابل نجواهای نابکارانه ستمگران جهان قد علم کرده‌ و ایستاد و اجازه اینکه نگاه چپ به ایران کنند را نمی‌‌دهند، گفت: نیاز جوانان آشنایی با دستاوردهای دفاع مقدس است.

صدای گیلان؛ حمیدرضا خصوصی در یادواره 19 شهید فرهنگی این شهرستان، اظهار کرد: شهدا در برابر دنیای استکبار ایستادند و هویت و فرزانگی خود را نشان دادند.
وی با بیان اینکه سربلندی ملت ایران در برابر استکبار جهانی نتیجه و خروجی کار شهیدانی است که اعلام کردند ما می‌توانیم، افزود:دفاع مقدس یادآور سلحشوری، ایثار و فداکاری‌های ایثارگران بزرگ اسلام و ملت سربلند ایران است و یاد شهیدان عظیم الشان دفاع مقدس را باید همیشه گرامی بداریم.
رئیس مجمع نمایندگان گیلان با بیان اینکه در فراز و نشیب زندگیمان و سرلوحه کارهایمان باید یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس باشد، گفت: امروز ایران در برابر همه قدرت‌های بین المللی در انرژی هسته‌ای با توانایی تمام از شخصیت و هویت و علم و دین و آرمان خود سخن می‌گوید و این ریشه در رشادت‌ها و استقامت رزمنگان هشت سال دفاع مقدس دارد.

خصوصی با اشاره به جنگی که رژیم بعثی عراق با حمایت آمریکا به ایران تحمیل کرد از مهمترین جنگ‌های معاصر بود، تاکید کرد: این جنگ در خاورمیانه در پی یک بستر بین‌المللی شکل گرفت به طوری که پشتیبانی آن به دست کشورهای غربی با حمایت پولی کشورهای عربی منطقه آهنگش نواخته شد.
وی متذکر شد: ملت ایران در مقابل نجواهای نابکارانه ستمگران جهان قد علم کرده‌ و ایستاد و اجازه اینکه نگاه چپ به ایران کنند را نمی‌‌دهند.
نماینده مردم صومعه‌سرا در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز باید در گوشه گوشه کشور در خصوص رادمردان که توانستند در میدان رزم بجنگند و هم معلمانی باشند که آیندگان را مسلح به چنین تفکری وا دارند سخن بگوییم تا در استمرار خون شهیدان، سیاهی همیشگی بر روی آمریکا و غرب جنایت پیشه برای فرزندان فرزانه عالم مشهود و هویدا باشد.
خصوصی تصریح کرد: مردم ایران با مقاومتی کم‌نظیر در برابر همه شرایط نابرابر به پیروزی رسیدند و دشمن را ناکام گذاشتند./خبرگزاری تسنیم

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه