زمان بارگزاری این صفحه: 6:15 AM UTC

نماینده لاهیجان؛فرهادی بیش از 200 رای از نمایندگان دریافت می کند.

امروز تکلیف وزارت علوم مشخص می شود.در همین راستا جلسات مختلفی در مجلس با فرهادی گذاشته شده که ایرج ندیمی با توجه به رویکرد نمایندگان، از اخذ بیش از 200 رای مثبت برای گزینه وزارت علوم را پیش بینی کرد.

به گزارش صدای گیلان ، روزنامه ابتکار در بخشی از گزارش خود  مرتبط با تعیین و تکلیف کرسی وزارت علوم با اشاره به صحبت های نماینده لاهیجان  نوشت ؛  ايرج نديمي، نماينده مردم لاهيجان در مجلس، با اشاره به جلسه مشترک فراکسيون‌هاي اصولگرايان و رهروان با گزينه پيشنهادي وزارت علوم، پيش‌بيني کرد که مجلس راي خوبي به فرهادي بدهد.

وي گفت: در اين جلسه همه گروه‌ها و جريانات اصول‌گرا و تعدادي از اصلاح‌‌طلبان حضور داشتند و دکتر فرهادي نقطه نظرات و ديدگاه‌هاي فني، اجرايي و سياسي خود را با حاضرين در ميان گذاشت و برخي از نمايندگان نيز سوالاتي از ايشان داشتند که در اين جلسه مطرح کردند.

وي افزود: نکته حائز اهميت اين جلسه غيبت رئيس مجلس شوراي اسلامي و حضور همه جريان‌هاي داخل مجلس از رهروان تا دوستان اقليت در جريان پايداري و اصلاح‌طلب بود و همه اشخاص تأثيرگذار مجلس نظير دکتر حداد عادل نيز در اين جلسه حضور داشتند که نشان‌دهنده اقبال مناسب به وزير پيشنهادي علوم از سوي نمايندگان بود.

وي در مورد صحبت‌هاي مطرح شده درباره دکتر فرهادي مطرح کرد: ايشان تأکيد داشتند که صحبت‌هاي رهبري فصل‌الخطاب فعاليت‌هاي مختلف است و به هيچ وجه نيز به صورت جناحي عمل نخواهد کرد و به گروه خاصي بدهکار نيستند و در هيچ جريان ساختارشکنانه‌اي نيز همراه نبوده و مرزبندي‌هاي مشخصي نيز با خط قرمزهاي نظام دارند و به آن پايبند هستند.

نديمي در پايان تأکيد کرد: به نظر من با توجه به اين جلسه مي‌توان گفت دکتر فرهادي بيش از 200 رأي از نمايندگان دريافت خواهد کرد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه