زمان بارگزاری این صفحه: 7:47 PM UTC

نماینده ولی فقیه در گیلان:ائتلاف آمریکایی علیه داعش توطئه ضد بیداری اسلامی است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه ائتلاف آمریکا علیه داعش ساختگی و فریب ملت‌ها است، گفت: داعش ساخته خود آمریکایی‌ها است و ائتلاف آمریکایی علیه داعش توطئه علیه بیداری اسلامی و سوریه است. به گزارش صدای گیلان به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با […]

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با بیان اینکه ائتلاف آمریکا علیه داعش ساختگی و فریب ملت‌ها است، گفت: داعش ساخته خود آمریکایی‌ها است و ائتلاف آمریکایی علیه داعش توطئه علیه بیداری اسلامی و سوریه است.

به گزارش صدای گیلان به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت‌الله زین‌العابدین قربانی در خطبه‌های نماز جمعه این شهر با تبریک هفته دفاع مقدس، اظهار کرد: جنگ تحمیلی صحنه بروز رشادت و ایثار ملت در برابر استکبار جهانی بود.
وی با تأکید بر تکریم خانواده‌های شاهد و ایثارگر، افزود: پیشرفت و توسعه کشور مرهون فداکاری شهدا و ایثارگران است و تکریم این قشر یک وظیفه برای مردم و مسئولان است.
عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه استکبار جهانی از روحانیت هراس دارد، گفت: حسین فهمیده رزمنده 13 ساله و غلامحسین یزدی رزمنده 96ساله با حضور در جبهه‌ به یاری اسلام رفتند و ثابت کردند اسلام خاموش‌نشدنی است.
آیت‌الله قربانی، تصریح کرد: جنگ تحمیلی خسارات زیادی به کشور وارد کرد ولی با رشادت رزمندگان ذره‌ای از خاک کشور توسط دشمن تصرف نشد و شاهد بالندگی و شکوفایی کشور هستیم و استکبار تسلیم ملت ایران شد.
وی با بیان اینکه هشت کشور برای رژیم صدام اسلحه ارسال می‌کردند، خاطرنشان کرد: استکبار جهانی با کمک صدام نتوانست انقلاب اسلامی را نابود کند و آرزویش را به گور برد.
نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، گفت: مدرسه به عنوان خانه دوم دانش‌آموزان بعد از خانواده نقش مهمی را در تربیت و پرورش دانش‌آموزان دارد.
آیت‌الله قربانی با اشاره به شکل‌گیری فطرت کودکان در نهاد خانواده به عنوان کوچکترین نهاد اجتماعی، تصریح کرد: تعلیم و تربیت دانش‌آموزان از وظایف آموزش و پرورش است که باید بیش از پیش به آن توجه شود.
وی با اشاره به طرح دولت برای خرید توافقی برنج کیفی از کشاورزان، اظهار کرد: دولت باید قیمت پایه خرید برنج کیفی را از شش هزار و 500 تومان به مبالغ بالاتر افزایش دهد.
عضو مجلس خبرگان رهبری با اشاره به قیمت تمام شده استحصال برنج برای کشاورزان، افزود: قیمت تعیین شده دولتی برای خرید توافقی برنج کافی نیست.
آیت‌الله قربانی با اشاره به دو محصول برنج و چای گیلان گفت: خشکسالی بخشی از باغ‌های چای گیلان را در آستانه نابودی قرار داده و باید تسهیلات بهزارعی به باغداران از محل 60 میلیارد اختصاص اعتبار دولت پرداخت شود.
وی با بیان اینکه ائتلاف آمریکا علیه داعش ساختگی و فریب ملت‌ها است، گفت: داعش ساخته خود آمریکایی‌ها است و ائتلاف آمریکایی علیه داعش توطئه علیه بیداری اسلامی و سوریه است.
نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر بیداری اسلامی در منطقه تصریح کرد: ائتلاف 40 کشور علیه داعش به سرکردگی آمریکا، نقشه‌ای آمریکایی و حرکتی نمایشی برای فریب افکار عمومی است.

مطالب بیشتر؛


عناوین ویژه