زمان بارگزاری این صفحه: 3:54 PM UTC

نمایندگان رییس جمهوری به شهرستان های گیلان سفر می کنند

گیلان – صدای گیلان ؛ همزمان با پانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید به گیلان، جمعی از وزرا و معاونان رییس جمهوری به نمایندگی از حجت الاسلام حسن روحانی، به شهرستان های استان سفر می کنند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

پانزدهمین سفر استانی رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید امروز (چهارشنبه) به استان گیلان انجام می شود.

طبق برنامه از قبل اعلام شده، حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری اسلامی ایران ساعت 9 و 30 دقیقه با مردم استان گیلان در ورزشگاه شهید عضدی رشت سخن می گوید.

 

به گزارش ایرنا، پس از انجام مراسم استقبال رسمی از رییس جمهوری و کاروان تدبیر و امید در فرودگاه سردارجنگل رشت و سخنرانی حجت الاسلام حسن روحانی در ورزشگاه شهید عضدی این شهر، جمعی از وزرا و معاونان رییس جمهوری به نمایندگی از ایشان، به شهرستان های استان سفر می کنند.

 

مسعود سلطانی فر معاون رییس جمهوری و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری به شهرستان های رودسر و املش سفر می کند.

 

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در شهرستان لنگرود و علی اصغر فانی وزیر آموزش و پرورش در شهرستان آستانه اشرفیه حضور می یابند.

 

حضرات حجج اسلام سید محمود علوی وزیر اطلاعات به شهرستان های فومن و شفت و مجید انصاری معاون پارلمانی رییس جمهوری به شهرستان های لاهیجان و سیاهکل سفر می کنند.

 

سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز در شهرستان های رضوانشهر و تالش و محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان در شهرستان ماسال حضور می یابند.

 

محمود واعظی وزیر ارتباطات و فن آوری اطلاعات نیز به شهرستان رودبار و علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به شهرستان صومعه سرا سفر می کنند.

 

همچنین حضرات حجج اسلام مصطفی پورمحمدی وزیر دادگستری در شهرستان انزلی و علی یونسی دستیار ویژه رییس جمهوری در امور اقوام و اقلیت های دینی و مذهبی در شهرستان آستارا حضور می یابند.

 

رییس جمهوری و کاروان دولت تدبیر و امید پیش از این به استان های خوزستان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری، اردبیل، خراسان رضوی، زنجان، گلستان، خراسان جنوبی، بوشهر، اصفهان و قم سفر کرده اند.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ،


عناوین ویژه