زمان بارگزاری این صفحه: 5:31 AM UTC

نمره 10علوی به شورای شهر رشت

صدای گیلان – عضو شورای اسلام شهر رشت گفت: به عنوان یک عضو شورا و شهروند شهر رشت به عملکرد شورای اسلامی رشت نمره 10 می‌دهم.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

امیرحسین علوی درباره ارزیابی خود از عملکرد شورای چهارم این شهر اظهار کرد: اگر بخواهم عملکرد شورای چهارم شهر رشت را ارزیابی کنم و به آن نمره دهم این عملکرد باید در چند بخش تقسیم شود.

وی افزود: مدیریت شورا، اعضای شورا، اقدام‌های انجام شده، پروژه‌های عمرانی و … همه ملاک ارزیابی و نمره دادن هستند و بنده به عملکرد این شورا نمره 10 می‌دهم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با بیان اینکه منافع مردم و شهر رشت نباید تحت‌الشعاع مسایل حاشیه‌ای قرار گیرد، تصریح کرد: با استفاده از فضای ارزشی برای بهره‌برداری‌های شخصی کاملاً مخالف هستم و نباید در دو سال باقی‌مانده از عمر شورا با گرایش یافتن به این موضوعات در روند خدمت‌رسانی به مردم خلل ایجاد شود.

وی با اشاره به موضوع انتخاب شهردار رشت خاطرنشان کرد: شهرداری رشت یکی از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین نهادهای خدمت‌رسانی در شهر است و شورا و شهردار قدرتمند و کاردان می‌تواند در روند امور نقش بسیار موثری داشته باشد.

علوی با اشاره به ایام‌الله دهه مبارک فجر گفت: انقلاب بر مبنای احکام دینی و اسلامی شکل گرفت و هزینه آن را مردم با خون و جان خود پرداخته‌اند.

وی یادآور شد: امروزه کسانی که در مسند اجرایی هستند باید قدر تلاش‌های مردم را بدانند و برای صیانت از این دستاوردهای عظیم تلاش کنند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با تاکید بر اینکه زمامداران امور باید برای برطرف شدن مشکلات مردم بکوشند، خاطرنشان کرد: آنها باید این دستاورد بزرگ را به نسل‌های آینده انتقال دهند تا شاهد تحقق حکومت جهانی اسلام در تمام دنیا باشیم./ فارس

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،


عناوین ویژه