زمان بارگزاری این صفحه: 4:05 PM UTC

نوبخت رییس هیات ووشوی گیلان شد

با تشکیل مجمع انتخابات هیات ووشوی استان گیلان ، محمدرضا نوبخت رییس جدید این هیات شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با تشکیل مجمع انتخابات هیات ووشوی استان گیلان ، محمدرضا نوبخت رییس جدید این هیات شد.

در جریان این انتخابات که عصر یکشنبه در رشت برگزار شد ، محمدرضا نوبخت با کسب ۱۱ رای از ۱۸ آری ماخوذه، به عنوان رییس جدید هیات ووشوی استان گیلان انتخاب شد .

 

همچنین سید امیر نوری سادات دیگر کاندیدای احراز این پست که سابقه ریاست هیات ووشوی استان گیلان را در کارنامه خود دارد ، در جریان این انتخابات هفت رای کسب کرد.

 

محمد عشقی ، امیرپاشا نوری سادات ، میرولی نوری سادات و عباس احمدزاده دیگر کاندیداهای احراز پست ریاست هیات ووشوی استان گیلان بودند که قبل از رای گیری انصراف دادند .

 

انتخابات ریاست هیات ووشوی استان گیلان به دلیل رای نیاوردن حداکثری در دور اول ، به دور دوم کشیده شد که در دور دوم ، محمدرصا نوبخت که سرپرستی این هیات را داشت، با کسب ۱۱ رای به عنوان رییس هیات ووشوی گیلان منصوب شد .

 

در دور اول این انتخابات نیز، محمدرضا نوبخت ۱۰ رای ، سیدامیر نوری سادات هشت رای کسب کردند و یکی از اعضای مجمع نیز رای ممتنع داده بود .

 

در انتخابات ریاست هیات ووشوی استان گیلان که در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان برگزار شد ، مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو ، مسعود رهنما مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و همچنین اعضای مجمع عمومی هیات ووشوی استان حضور داشتند ./منبع؛ایرنا

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ،۹ نظر یا دیدگاه برای “نوبخت رییس هیات ووشوی گیلان شد”

 1. ناشناس نوشته است:

  تقلب در مجمع نوشته نشده است.ضمنا در دور اول ۹ به ۸ شد و یک سفید

 2. محسن نوشته است:

  استاد عزیز آقای جناب آقای نوری سادات ،رهنما به هر طریق سعی در حذف شما داردوشما در زمان شکوفایی ووشو گیلان همچون خار در چشم و دل ایشان بودید و همواره کوشیدید تا ثابت کنید که هنر مدیریت و خلاقیت شما بر باند و باند بازی برنده است واینجا نیز برنده واقعی شما هستید.وقتی با تمام تخلفاتی که در مجمع صورت میگیرد با اختلاف ناچیز بازنده ی سربلند میدان هستید پس جای تبریک دارد به شما و جامعه واقعی ووشو استان.
  آقای رهنما شما حتی در کاراته کشور نیز با سو استفاده از زحمات دیگران خود را مطرح کردید.جای تاسف دارد که فر نالایقی مثل شما سکان دار هدایت یک اداره کل است.

 3. ناشناس نوشته است:

  بعضی از دوستان فکر میکنند آقای رهنما ورزشیست؟!
  ایشان یک زد ورزش و یک فاشیست ورزشیست.روزهای زیادی از حکومت ایشان میگذرد و ایشان فقط بفکر مطرح کردن خودشان هستند.ایکاش کمی هم بفکر ورزش بودند و کمتر ژست افراد متعهد و مخلص را میگرفتند.ایشان آبروی نظام را هم با این کارها میبرند.واقعا کسی فکرش هم نمیکرد این آدم فشل روزی مدیر کل یک دستگاه در نظام جمهوری اسلامی گردد.

 4. زبان گویا نوشته است:

  آقا جان از یارو میپرسند شغلت چیه میگه برادر نوبختم .میگن تحصیلاتت چیه میگه برادر نوبختم.میگن کجای ورزش بودی ،میگه برادر نوبختم ….
  ضاهرا برند نوبخت از هر چیزی برشش بیشتره!
  یکی نیست بگه عمو نونوا تو رو چی به ورزش.قیافش بیشتر شبیه کاریکاتور و عروسکهای توی فیلمهای عروسکیه بنده خدا.یه عده هم حتما نوچه دنبالش راه میفتند که خدشون رو یه جوری بال بکشند.خاک تو سر …

 5. محمود نوشته است:

  درود بر استاد نوری سادات
  باز هم با شرکت تو مجمع ووشو نشون داد که تخلف در ورزش گیلان موج میزنه.وقتی برادر معون رئیس جمهور که هیچ ربطی به ورزش نداره رو میارن و از هر طرف زورکی حمایتش میکنند و اعضای مجمع رو تحت فشار میذارند و یه سری رو از جاهای دیگه میارن و… باز هم رای در دور اول به حد نصاب نمیرسه ،یعنی اینکه باز ایشون برنده واقعیه.یعنی باز باند بازی و تخلف و یعنی رهنما تو واقعا آدم کوچکی هستی

 6. مهدی نوشته است:

  این جماعت نادان به چه چیز نوبخت رای دادند؟!
  یعنی اینقدر چشمها کور شده که تفاوت زمین تا آسمان را تشخیص نمیدهند؟!
  مملکت رو همین کارها به … کشیده.همیشه و همه جا پارتی بازی بوده و هست اما در پستهای انتصاب ،وقتی رای مجمع نیز با زور و فشار و نفوذ گرفته شه دیگه باید …!
  خدا رو شکر میکنم که توی مجمع نبودم وگرنه باید هر چی فحش تو دهنم هست به مدیر کل دوزاری استان میدادم

 7. ناشناس نوشته است:

  خاک توی سر رهنما با اون پارتی بازیهایی که میکنه .اسم خودش رو هم گذاشته ورزشکار.با این کارش حسابی تابلو کرد خودشو.

 8. محمود ب نوشته است:

  آقای نوبخت شما اومدی تو ورزش چی کار. فکر کردی آدم توانمندی بودی اومدن دنبالت.نه برادر من
  مدیر کل میخواد از کولت بالا بره.اون چند تا به ظاهر ووشو کار بی حاصل هم میخواستند استاد نوری سادات رو که طبق مقررات برخورد میکرد رو حذف کنند که به منفع سبکیشون برسند.
  تنها کسی که برای ورزش کیسه ندوخته بود استاد نوری سادات بود .

 9. ناشناس نوشته است:

  یه […]رو گذاشتن رئیس و دارن سواری میکنن.حیف استاد نوری سادات.[…] رهنما و همه اونهایی که از ورزش برای منافع شخصی خودشون استفاده میکنن
عناوین ویژه