زمان بارگزاری این صفحه: 1:28 PM UTC

نوجوان لنگرودی به اردوی تیم ملی کشتی فرنگی دعوت شد

لنگرود – صدای گیلان؛ با اعلام فدراسیون کشتی محمد چوبچیان نوجوان لنگرودی به اردوی تیم ملی کشتی نوجوان دعوت شد.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

با اعلام فدراسیون کشتی محمد چوبچیان نوجوان لنگرودی به اردوی تیم ملی کشتی نوجوان دعوت شد.

به گزارش روابط عمومی ورزش وجوانان شهرستان لنگرود ، محمد علی خداجو گفت  : بنا به اعلام فدراسیون کشتی سید محمد چوبچیان جهت شرکت دراردوی تیم ملی کشتی نوجوانان که در  خانه کشتی فدراسیون جمهوری اسلامی ایران حضور خواهد داشت .

لازم بذکر است این نوجوان لنگرودی درسال گذشته در مسابقات بین المللی جام یادگار امام مقام قهرمانی کشور را کسب نمود .

مطالب بیشتر؛

  • واریز عیدی بازنشستگان در هفته جاری صدای گیلان - عیدی بازنشستگان صندوق بازنشستگی کشوری تا پایان هفته جاری به حساب آنها واریز خواهد شد.
  • «بیوه سفید» به هلاکت رسید. "سامانتا لوتوايت" مشهور به "بيوه سفيد" در اوکراین به هلاکت رسید.
  • یک رهگذر در رودخانه پلرود کلاچای رودسر غرق شد. صدای گیلان - یک رهگذر در حین عبور از پل آبنمای ماچیان رودسر، در رودخانه پلرود سقوط کرد و غرق شد.
  • منافع ملي در سايه وحدت ملي جريان‌ها و افرادي كه در اين روزها مدام بر طبل اختلاف‌افكني‌ها و كينه‌ورزي‌ها مي‌كوبند را بايد ضرركننده‌ترين افراد و گروه‌ها دانست، چرا كه اگر بنا بود كه سودي از داغ كردن اين تنور روانه خزانه و جيب‌هاي‌شان شود تا به امروز بايد نماد و نمودي از آن را در اين سال‌هاي اخير مشاهده […]
  • پارازیتی روی موج مذاکره صدای گیلان:سرمقاله امروز روزنامه شرق به قلم دکتر صادق زیبا کلام در متن کوتاهی به تحریم های اخیر امریکا علیه ایران و تاکتیک های مواجه شدن با این موضوع پرداخته است. اعلام فهرست جدیدی از تحریم‌ها توسط ایالات متحده بر ضد برخی موسسات و اشخاص ایرانی که طرف مقابل، آنها را مرتبط با برنامه […]

کلیدواژه ها:


عناوین ویژه