زمان بارگزاری این صفحه: 3:43 AM UTC

نگاه دوگانه سازمان نظام پزشکی در برخورد با پزشکان متخلف

تامینی لیچائی، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه امروزه سازمان نظام پزشکی برخورد دوگانه‌ای با پزشکان متخلف دارد، گفت؛ وزارت بهداشت با همکاری سازمان نظام پزشکی با پزشکان متخلف زیرمیزی بگیر برخورد قاطعی کند.

پایگاه تحلیلی خبری صدای گیلان (sedayegilan.ir)؛

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه امروزه سازمان نظام پزشکی برخورد دوگانه‌ای با پزشکان متخلف دارد، گفت: وزارت بهداشت با همکاری سازمان نظام پزشکی با پزشکان متخلف زیرمیزی بگیر برخورد قاطعی کند.

 

حسن تامینی لیچائی در گفت وگو با خانه ملت، درباره برخورد سازمان نظام پزشکی با پزشکان متخلف زیرمیزی بگیر، افزود: در این زمینه قانون به صورت شفاف و مشخص وجود دارد به گونه‌ای که تکلیف همه دستگاه‌های مربوطه در برخورد با پزشکان متخلف محرز و مشخص است.

 

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: دستگاه قضا در بدنه سازمان نظام پزشکی سیستم قضایی تعریف کرده و اختیار صدور حکم را به این سیستم واگذار کرده تا پرونده‌های مربوط به پزشکان متخلف در آن بررسی شود.

 

این نماینده مردم در مجلس نهم، با بیان اینکه بر اساس قانون دفتر قضایی در سازمان نظام پزشکی تشکیل شده است،‌ تصریح کرد:‌ پرونده‌های قضایی حوزه پزشکی در درون این مجموعه بررسی می‌شود لذا منعی برای برخورد با پزشکان متخلف وجود ندارد و بدون‌شک هر پرونده‌ای در آن با دقت بررسی می‌شود تا به نتیجه برسد.

 

وی تاکید کرد: صحبت‌هایی که اخیرا در مورد عملکرد سازمان نظام پزشکی یا فعالیت وزارت بهداشت مطرح می‌شود نوعی فرافکنی است و گویا این دو مجموعه درصدد انداختن تقصیرها بر گردن یکدیگر هستند.

 

نماینده مردم رشت در مجلس نهم، ادامه داد: واقعیت آن است که سازمان نظام پزشکی ممکن است برای آنکه بتواند هویت پیدا کند نیاز به آن دارد تا حدودی به سمت پزشکان گرایش پیدا کند و درواقع به دنبال عملکرد دوگانه است.

 

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی، گفت: از سوی دیگر وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نیز باید نگاه واقع‌بینانه تری داشته باشد و با همکاری سازمان نظام پزشکی با پزشکان متخلف زیرمیزی بگیر برخورد قاطعی داشته باشد.

 

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،‌ چندی پیش وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی از عملکرد سازمان نظام پزشکی در برخورد با پزشکان زیرمیزی بگیر انتقاد کرد و گفت این سازمان باید رودربایستی را در برخورد با متخلفان کنار بگذارد.

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “نگاه دوگانه سازمان نظام پزشکی در برخورد با پزشکان متخلف”

  1. محسن نوشته است:

    با سلام شکایت اینجانب در دادیاری ۸ دادسرای شهید تولایی مبنی بر جعل قولنامه بوده که بدون رسیدگی و بدون اینکه از کاتب قولنامه که در زمان تاریخ قولنامه خردسال و بیسواد بوده باز جویی شود به چه جهتی از جهات بدون رسیدگی منع تعقیب و در صورت اعتراض بدلایل نامعلوم و مبهم با اینکه صد در صد حق با اینجانب است و پرونده در شعبه ۱۲۱ک بوده بدلایل نامعلوم به شعبه ۱۱۴ انتقال پیدا کرده و منع تعقیب تائید گردیده است چرا! ؟ خواننده محترم اگر مسلمان هستید و اگر واقعا قرآن و خون شهیدان مورد احترام شما است پرونده ۹۰۰۳۶۶ دادیاری شعبه ۸ دادسرای شهید تولایی اصفهان و پرونده کلاسه ۸۷۰۰۱۲ شعبه شش حقوقی اصفهان را بررسی کنید اینجانب برادر شهید و برادر جانباز ورزمنده دوران جنگ هستم و مال باخته الان در دوران جنگ شهید نشدم خسته نشدم ولی متاسفانه در دادگستری اصفهان از بی قانونی هم خسته و دارم میمرم از کلیه مسلمانانی که این نوشته را میخوانند تقاضای کمک و یاری دارم و در این باب ( سکوت هر مسلمان خیانت است به قرآن ) با احترام شاکی رشدآمار جعل با افزایش معلومات جاعلان و خیانت کارشناسان همین رشته و قضات است و چرا هیچکس بفریاد ما نمی رسد
عناوین ویژه