زمان بارگزاری این صفحه: 3:52 PM UTC

نیرویی دریایی به دنبال یافتن جسد شادی سرخیل

صدای گیلان – رئیس فدراسیون قایقرانی درگذشت شادی سرخیل از قایقرانان استان گیلان را تسلیت گفت و بر تلاش همه‌جانبه برای پیدا کردن جسد قایقران فقید ایران تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری صدای گیلان ؛ علیرضا امینی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، در مورد آخرین وضعیت قایقران غرق شده در آبهای تالاب انزلی اظهار کرد: تلاش‌ها برای پیدا کردن جسد شادی سرخیل ادامه دارد و نهادهای بسیاری برای پیدا کردن جسد این قایقران بسیج شده‌اند.

او افزود: نیروی دریایی به صورت مستقیم وارد این قضیه شده است و فرمانده نیروی دریایی نیز به صورت مستقیم روند پیدا کردن جسد این قایقران را پیگیری می‌کند.

او در پاسخ به سؤالی در مورد علت رخ دادن علت این حادثه نیز گفت: هنوز بررسی‌ها برای علت حادثه ادامه دارد و به محض به‌دست آمدن مدارکی از علت غرق شدن این قایقران و بررسی‌های لازم بلافاصله نتیجه آن را اعلام خواهیم کرد. این قایقران فقید در حین تمرین دچار حادثه شد و و متأسفانه جسدش نیز تاکنون پیدا نشده است.

رییس فدراسیون قایقرانی ایران خاطرنشان کرد: بلد بودن شنا یکی از موارد مهم و ضروری برای قایقرانان است. زنده‌یاد سرخیل نیز به فنون شنا آشنایی داشته و متأسفانه نمی‌دانیم چرا ایشان دچار این حادثه شد.

من به خانواده این قایقران تسلیت می‌گویم و هر کاری را که از دستمان بر می‌آید از سوی فدراسیون قایقرانی برای او انجام خواهیم داد.

امینی در بخش دیگری از صحبت‌های خود به قدردانی فدراسیون ورزش‌های زورخانه‌ای و پهلوانی از فدراسیون قایقرانی اشاره کرد و گفت: کاری که انجام شد شایسته قدردانی است. تمامی ورزشکاران و کادر فنی و مسئولان فدراسیون قایقرانی دست به دست هم دادند تا بتوانیم در بازی‌های آسیایی بهترین نتیجه را به دست بیاوریم.

او افزود: اگر در قایقرانی موفقیتی به‌دست آمده مربوط به گذشتگان است. افرادی چون دنیامالی، ابراهیمی، قلم‌سیاه و جواری برای این ورزش زحمات زیادی کشیدند و اگر ما به موفقیت دست پیدا می‌کنیم نتیجه زحمات آن‌ها است.

رئیس فدراسیون قایقرانی با تأکید بر این‌که تلاش می‌کند تا بتواند موفقیت‌های به‌دست آمده از سوی قایقرانان را ادامه دهد گفت: با فراهم آوردن امکانات و شرایط مناسب به‌دنبال موفقیت هرچه بیشتر در این رشته هستیم. می‌خواهیم با ایجاد یک برنامه‌ریزی مناسب در المپیک 2016 نیز نتایج خوبی را به‌دست بیاوریم و امیدوارم همه برای رسیدن به این موفقیت به ما کمک کنند./ایسنا

 

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ،


عناوین ویژه