زمان بارگزاری این صفحه: 8:53 PM UTC

نیم نگاه مهندس میرزایی به انتخابات فومن و شفت

میرزایی در دوره قبلی انتخابات کاندیدا نبود و به دلیل رد صلاحیت شدن، عرصه را برای بهروزی فر و عاشوری خالی گذاشت.وی با دعوت برخی از دوستان خود در حال بررسی شرایط برای حضور در انتخابات آینده مجلس است.

مهندس علی میرزایی نماینده دوره پیشین مردم فومن و شفت که علاوه بر کار نمایندگی مسئولیت های اجرایی به عنوان بخشدار و فرماندار در این حوزه انتخابیه داشته، با دعوت برخی از دوستان خود در حال بررسی شرایط برای حضور در انتخابات آینده مجلس است.

وی که آخرین حضور رسمی اش مربوط به جلسه شورای اداری فرمانداری فومن در روز پنجشنبه ۲۵/۳/۹۱ بود ، در آن جلسه سکان هدایت نمایندگی مجلس را به حاج ناصر عاشوری سپرد و در آن جلسه بر لزوم همکاری همه مسئولین با نماینده جدید و آمادگی خودش برای کمک به توسعه شهرستان را اعلام کرد.

علی میرزایی

 

میرزایی از آن پس هیچ حضور رسمی در سطح شهرستانهای فومن و شفت نداشته و هیچگاه هم در خصوص وضعیت دو شهرستان اظهار نظر و مصاحبه ای انجام نداده است. عکس فوق نیز که وی در کنار ناصر عاشوری قرار گرفته مربوطه به همان جلسه شورای اداری است و اولین بار در تاریخ تحولات سیاسی شهرستان فومن بود که دو رقیب در یک جلسه رسمی در کنار هم قرار گرفتند.

البته مهندس میرزایی در دوره قبلی انتخابات کاندیدا نبود و به دلیل رد صلاحیت شدن، عرصه را برای بهروزی فر و عاشوری خالی گذاشت.

حال که سه سال از دوره نمایندگی مجلس گذشته و کم کم چهره های سیاسی قصد دارند خود را برای کاندیداتوری آماده کنند، این مرد کهنه کار انتخابات نیز نیم نگاهی به انتخابات آینده دارد تا اگر شرایط هموار باشد، پا به رقابت ها بگذارد.

البته اکنون نامزدهای متعددی در سطح شهرستان در حال فعالیت هستند که فعالیت حاج خلیل بهروزی فر از همه مشهودتر است. حجت الاسلام شادمند و حجت الاسلام افتخاری در فومن و همچنین سید تقی موسویان در شفت نیز فعالیت ها و رایزنی های جدی تری به نسبت بقیه داشته اند. البته خبرها حکایت از حضور پدیده انتخابات شورای شهر رشت – خانم مهندس فرانک پیشگر – به عنوان کاندیدای حوزه انتخابیه فومن و شفت دارد.

البته برای تحلیل انتخاباب هنوز زمان باقی است و باید به انتظار نشست که در آینده چه تحولاتی رخ خواهد داد. ناگفته نماند دولت تدبیر و امید هم هنوز هیچ برنامه و گزینه ای برای ورود به انتخابات مجلس در این حوزه از نمایان نکرد و باید به انتظار نشست تا خیلی از مسائل در سال ۹۴ خود را نشان دهند./شریف آنلاین

مطالب بیشتر؛

کلیدواژه ها: ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،یک نظر یا دیدگاه برای “نیم نگاه مهندس میرزایی به انتخابات فومن و شفت”

  1. حسین نوشته است:

    فقط حاج سید تقی موسویان شهردار بندرانزلی
عناوین ویژه